Prejsť na navigáciu
Prejsť na hlavný obsah
Spoločnosť
Aktuálne
Služby
Hľadané výrazy/číslo produktu
Moja predajňa
Letáky
Hľadané výrazy/číslo produktu
Všetky kategórie
Parfuméria
Drogéria
Hračky
Papiernictvo
Multimédiá
Bioshop
Domácnosť
Chovateľské potreby
% SALE
Značky
MÜLLER Slovensko
Parfuméria
Starostlivosť
Ústna dutina a zuby
Kvalitná starostlivosť o ústnu dutinu a zuby
Produkt 1 – 14 z 14
Popularita
Zubná pasta lavera Complete Care
4,49 €
/ 75 ml
59,87 €/1 l
Zubná pasta lavera Complete Care
4,39 €
/ 75 ml
58,53 €/1 l
Zubná pasta lavera Sensitive Whitening
4,89 €
/ 75 ml
65,20 €/1 l
lavera Zubný gél Neutral bez fluoridu
4,89 €
/ 75 ml
65,20 €/1 l
Zubná pasta lavera Sensitive & Repair
4,39 €
/ 75 ml
58,53 €/1 l
Zubná pasta HYDROPHIL Complete Protect bez Fluorid
4,09 €
/ 75 ml
54,53 €/1 l
alviana Zubný gél pre bábätká a deti
3,29 €
/ 50 ml
65,80 €/1 l
Zubná kefka HYDROPHIL Premium soft
2,99 €
/ 1 ks
Zubná kefka HYDROPHIL Classic medium
2,49 €
/ 1 ks
Detská zubná pasta lavera
3,89 €
/ 75 ml
51,87 €/1 l
LOGODENT Extra svieža komplexná ochrana na každodennú starostlivosť
2,69 €
/ 75 ml
35,87 €/1 l
Zubná pasta LOGODENT MINERALSTOFF s vápnikom
3,79 €
/ 75 ml
50,53 €/1 l
vypredané
Detská zubná pasta HYDROPHIL Die Maus – marhuľa
3,99 €
/ 75 ml
53,20 €/1 l
vypredané
Zubná pasta URTEKRAM Mäta a zelený čaj bez fluoridu
4,49 €
/ 75 ml
59,87 €/1 l