Číslo produktu 2549016

7-dielna sada na manikúru s rámikom
Obsah: 1 ks

Toto 7-dielne puzdro na manikúru s rámom predstavuje komplexnú výbavu na dôkladnú starostlivosť o nechty doma aj na cestách. Obsahuje všetky dôležité nástroje pre upravené ruky a nohy, uložené v elegantnom puzdre z pravej kože.
Súprava ponúka premyslený výber nástrojov na kompletnú úpravu nechtov. Nástroje sú prehľadne usporiadané v štýlovom puzdre s rámom, ktoré je zvnútra vystlané mäkkým materiálom. Vďaka praktickej veľkosti sa puzdro ľahko zmestí do každej kabelky či cestovnej tašky a zaručuje, že všetky pomôcky budú vždy poruke.
| Obsah | 1 ks |
| Typ produktu | Maniküre Etuis |
| Upozornenie k používaniu | Manikúra a pedikúra |
| Šírka | 8 cm |
| Výška | 1.5 cm |
| Hĺbka | 15 cm |
| Výrobca | InCase Handelsgesellschaft mbH |
| Adresa výrobcu | Nordsternstraße 25, D-45329 Essen |
| Možnosť kontaktu | service@incase-gmbh.de |