
Číslo produktu 2935188

ALETE Conscious Fruits Jahodovo-banánový jogurt
Obsah: 20 g
ALETE bewusst Obsties s príchuťou jahoda, banán a jogurt predstavujú ovocnú pochúťku na chrumkanie kedykoľvek počas dňa. Sú šetrne sušené mrazom a neobsahujú žiadny pridaný cukor, keďže obsahujú len prirodzene sa vyskytujúce cukry.
Tieto malé kúsky kombinujú chuť jahôd, banánov a jemného jogurtu. Vďaka špeciálnemu procesu výroby sušením mrazom si ingrediencie zachovávajú svoj ovocný charakter. Obsties sa hodia na malé prestávky a predstavujú vhodnú alternatívu snacku pre deti. Obal je možné po odobratí porcie jednoducho opäť uzavrieť, takže obsah zostane čerstvý.
| Obsah | 20 g |
| Typ produktu | Pochutiny |
| Zložky | Zloženie: Jablkový koncentrát*, banánové pyré*, nízkotučný jogurt*, jablkový koncentrát*, jahodové pyré*, nízkotučný jogurtový prášok*, potravinárske farbivo: koncentrát šťavy z čiernej mrkvy*. *z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva |
| Informácie o alergénoch | Nízkotučný jogurt, nízkotučný jogurtový prášok |
| Poznámka k skladovaniu | Neotvorené a skladované na suchom mieste (pri teplote max. 20 °C), minimálna trvanlivosť do: viď kód vpravo dole. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Výrobok je hygroskopický (absorbuje vodu). Po otvorení a odobratí požadovaného množstva ihneď znovu uzavrite a spotrebujte do 4 dní. |
| Environmentálny kontrolný orgán | NL-BIO-01 |
| Upozornenie k používaniu | Vaše dieťa by nemalo denne zjesť viac ako jednu porciu Obsties. Dobrým vodítkom pre porciu je množstvo, ktoré sa vášmu dieťaťu zmestí do ruky. |
| Poznámka k využitiu | Dôležité informácie: Dbajte na pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Pre ochranu zubov vášho dieťaťa venujte zvýšenú pozornosť dôkladnej dentálnej hygiene, najmä pred spaním. Hladina výplne je technicky určená. |
| Výrobca | Humana Vertriebs GmbH |
| Adresa výrobcu | Postfach 28 61 29, 28361 Bremen |
| Možnosť kontaktu | kontakt@humana.de |
| Výživové hodnoty na | 1 PTN |
|---|---|
| Energetická hodnota | 18 kcal / 77 kJ |
| Tuky v g | 0 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 0 g |
| Sacharidy v g | 3,9 g |
| - z toho cukry v g | 3,4 g |
| Vláknina v g | 0,3 g |
| Bielkoviny v g | 0,4 g |
| Soľ v g | 0,01 g |