
Číslo produktu 3024664

ALETE Vedomá organická večerná kaša s vanilkou a celozrnnou kašou
Obsah: 190 g


Bio večerná kaša ALETE bewusst Krupica-Vanilka s celozrnnými obilninami predstavuje chutnú večeru. Je prispôsobená potrebám detí od 6. mesiaca a vyrába sa podľa novej receptúry bez pridaného cukru.
Táto mliečno-obilninová kaša je skvelou voľbou na postupné zavedenie ďalšieho denného jedla do jedálnička dieťaťa. Starostlivo vybrané bio zložky a obsah celozrnných obilnín robia z tejto kaše vyváženú večeru. Jemná vanilková príchuť zaisťuje lahodnú jemnú chuť, ktorá je u najmenších veľmi obľúbená.
| Obsah | 190 g |
| Typ produktu | Večerné kaše |
| Vekové odporúčanie od | 6 Roky |
| Zložky | Zloženie: Voda, pšeničná krupica* 5,1 %, sušené odstredené mlieko* 5,1 %, celozrnná pšeničná múka* 1,9 %, hrubo mleté celozrnné pšeničné vločky* 1,4 %, repkový olej*, extrakt z bourbonskej vanilky* 0,1 %, tiamín. *z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva |
| Informácie o alergénoch | Sušené odstredené mlieko Krupica Celozrnná pšeničná múka Celozrnné pšeničné vločky |
| Certifikácia | EU Bio |
| Poznámka k skladovaniu | Chcete použiť iba jednu porciu? Pred prípravou ju vyberte, nádobu uzavrite, skladujte na chladnom mieste (max. 7 °C) a spotrebujte do jedného dňa. Neotvorené (pri max. 25 °C), minimálna trvanlivosť do: viď okraj viečka. |
| Environmentálny kontrolný orgán | DE-ÖKO-007 |
| Pokyny na prípravu | Ak sa oddelí nejaká tekutina: Je to úplne Prirodzené, jednoducho ju premiešajte. Chutí dobre studené (izbová teplota) aj teplé. Chcete použiť iba jednu porciu? Pred prípravou ju vyberte a zatvorte nádobu. Požadovanú porciu alebo otvorenú nádobu zohrejte vo vodnom kúpeli alebo v Mikrovlnné rúry . Premiešajte, skontrolujte teplotu a máte hotovo! |
| Upozornenie k používaniu | Pred kŕmením skontrolujte, či nie je nádoba poškodená a či bezpečnostné vákuové tesnenie pri prvom otvorení cvakne. Použite plastovú lyžičku, pretože tá nepoškodí sklo. Kŕmte svoje dieťa pod dohľadom a kým sedí. Zvyšky jedla znovu nepoužívajte. Zabezpečte, aby vaše dieťa malo pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Na ochranu zubov dieťaťa zabezpečte dôkladnú dentálnu hygienu, najmä pred spaním. |
| Poznámka k využitiu | Obsahuje lepok. Od 6 mesiacov. |
| Výrobca | Humana Vertriebs GmbH |
| Adresa výrobcu | Postfach 28 61 29, 28361 Bremen |
| Možnosť kontaktu | kontakt@humana.de |
| Výživové hodnoty na | 1 PTN |
|---|---|
| Energetická hodnota | 112 kcal / 473 kJ |
| Tuky v g | 3 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 0,4 g |
| Sacharidy v g | 15,4 g |
| - z toho cukry v g | 5,1 g |
| Vláknina v g | 1,5 g |
| Bielkoviny v g | 5,1 g |
| Soľ v g | 0,14 g |
| Zloženie | Denná dávka* | % odporúčanej dennej dávky** |
|---|---|---|
| Vitamin B 1, Thiamin | 0.34 mg | 68% |
% referenčného príjmu na 100 g, % referenčného príjmu na porciu