
Číslo produktu 3073255

Archivačný priečinok Müller na 48 diskov, nylonový, čierny
Obsah: 1 ks


Archivačné puzdro MÜLLER poskytuje prehľadný a bezpečný spôsob uloženia až 48 diskov. CD, DVD alebo Blu-ray disky tak zostanú usporiadané a chránené pred poškriabaním.
Jednoduchý a funkčný dizajn robí z tohto puzdra ideálnu voľbu na archiváciu filmov, hudby alebo dátových nosičov. Vďaka kompaktnému tvaru sa ľahko prenáša a pri skladovaní šetrí miesto.
| Obsah | 1 ks |
| Typ produktu | Aufbewahrung für CD, DVD, Blu-ray & Sonstiges |
| Šírka | 4.9 cm |
| Výška | 2.89 cm |
| Číslo modelu | MUE51 |
| Hĺbka | 1.61 cm |
| Výrobca | MediaRange GmbH |
| Adresa výrobcu | Zum Quellenpark 29, 65812 Bad Soden a.Ts. |
| Možnosť kontaktu | info@mediarange.de |