Číslo produktu 10549

Bebivita Bio zelenina: Jemná zeleninová zmes
Obsah: 190 g
Bebivita Bio jemná zeleninová zmes je starostlivo pripravený príkrm určený na začiatok prikrmovania. Zloženie z vybraných druhov zeleniny uľahčuje prechod od mliečnej stravy k tuhšej potrave.
Receptúra je bezlepková a špeciálne prispôsobená potrebám dojčiat. Ako miešaná zelenina môže tento príkrm slúžiť na prikrmovanie alebo ako prechod ku kompletnému menu. Suroviny sa spracovávajú šetrne, aby si zachovali svoje prirodzené vlastnosti. Vzniká tak vyvážená a chutná kompozícia, ktorá predstavuje kvalitný základ výživy v období zavádzania príkrmov.
| Obsah | 190 g |
| Typ produktu | Menüs |
| Zložky | Mrkva* 50 %, Voda, zemiaky* 18 %, hrach* 5 %, ryžová múka*, repkový olej* 1,9 %, Vitamín C, difosforečnan železitý. *Z ekologického poľnohospodárstva. |
| Certifikácia | EU Bio |
| Poznámka k skladovaniu | Všetky neohriate zvyšky uložte do uzavretej nádoby v chladničke a spotrebujte na druhý deň. |
| Environmentálny kontrolný orgán | DE-ÖKO-001 |
| Pokyny na prípravu | Odoberte potrebné množstvo a zohrejte vo vodnom kúpeli alebo v Mikrovlnné rúry , dôkladne premiešajte a skontrolujte teplotu. |
| Upozornenie k používaniu | Ako zeleninový doplnok a ako prechod k hlavnému jedlu. #Zvyšky po zohriatí znovu nepoužívajte. #Nepoužívajte kovovú lyžičku, aby ste nepoškodili pohár. Pred použitím skontrolujte, či je pohár neporušený. #Minimálna trvanlivosť do: viď okraj viečka |
| Výrobca | Bebivita GmbH |
| Adresa výrobcu | D-85276 REISGANG |
| Možnosť kontaktu | www.bebivita.de |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 57 kcal / 239 kJ |
| Tuky v g | 2 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 0,2 g |
| Sacharidy v g | 7,6 g |
| - z toho cukry v g | 2,5 g |
| Vláknina v g | 2,1 g |
| Bielkoviny v g | 1 g |
| Soľ v g | 0,06 g |
| Zloženie | Denná dávka* | % odporúčanej dennej dávky** |
|---|---|---|
| Eisen | 1.5 mg | 25% |
| Vitamin C | 10 mg | 40% |
| Výživové hodnoty | ||