Číslo produktu 2959853

BettaF!sh TU-NAH
Obsah: 130 g

BettaF!sh TU-NAH je čisto rastlinná alternatíva k bežnému konzervovanému tuniakovi, vyrobená na báze európskych morských rias a rastlinných proteínov.
Táto alternatíva ryby ponúka lahodnú možnosť pre všetkých, ktorí majú radi chuť tuniaka, no chcú sa vyhnúť živočíšnym produktom. Príprava je jednoduchá a otvára v kuchyni pestré možnosti. Či už ako prísada do čerstvého šalátu, náplň do sendviča alebo základ krémovej omáčky na cestoviny – TU-NAH nájde flexibilné uplatnenie a obohatí jedálniček.
| Obsah | 130 g |
| Typ produktu | Fleischersatzprodukte |
| Zložky | 36 % textúrovaný rehydratovaný rastlinný proteín (hrachový proteín, proteín zo širokého bôbu), repkový olej, Voda, 11 % morské riasy, vláknina z ovsených vločiek, ryžový sirup, kapary, liehový ocot, Koreniny, koncentrát zo sladkých zemiakov, prírodná aróma, soľ, modifikovaný škrob, okysľovacie látky (kyselina citrónová, kyselina octová), zahusťovadlo (xantánová guma). |
| Informácie o alergénoch | Obsahuje obilniny a kôrovce obsahujúce lepok: je možné riziko krížovej kontaminácie. |
| Krajina pôvodu | Lotyšsko |
| Poznámka k skladovaniu | Neotvorené, nie je potrebné chladenie. Po otvorení uchovávajte v chladničke a ihneď spotrebujte. Skladujte na suchom mieste pri teplote 4 až 25 °C. |
| Výrobca | wunderfish GmbH |
| Adresa výrobcu | Grüntaler Str. 29, DE-13357 Berlin |
| Možnosť kontaktu | hello@bettafish.co |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 253 kcal / 1.044 kJ |
| Tuky v g | 21 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 1,8 g |
| Sacharidy v g | 4,5 g |
| - z toho cukry v g | 2,1 g |
| Vláknina v g | 6,6 g |
| Bielkoviny v g | 8,1 g |
| Soľ v g | 1,2 g |