
Číslo produktu 3055317

Bio ovocná zmes pre bábätká Beauty Baby
Obsah: 190 g


Beauty Baby Bio Fruchtallerlei je jemné pyré z vyberaného ovocia určené pre dojčatá od 5. mesiaca. Kombinácia jablka, broskyne, banánu a šťavy z marakuje predstavuje pestré jedlo ideálne na desiatu či olovrant.
Toto ovocné pyré vyrobené v Taliansku v sebe spája starostlivo vybrané suroviny, ktoré vytvárajú jemný chuťový zážitok. Konzistencia jemného pyré je prispôsobená potrebám detí v období zavádzania príkrmov. Receptúra navyše neobsahuje pridané mliečne výrobky ani zložky s obsahom lepku.
| Obsah | 190 g |
| Typ produktu | Früchte |
| Vekové odporúčanie od | 5 mesiace |
| Zložky | Jablká* 64 %, broskyne* 25 %, banány* 8 %, šťava z mučenky* 3 %. *z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. |
| Certifikácia | EU-Bio |
| Vlastnosti | Glutenfrei|Laktosefrei|Ohne Zuckerzusatz |
| Krajina pôvodu | Taliansko |
| Poznámka k skladovaniu | Neotvorené (skladujte pri teplote max. 25 °C). Minimálna trvanlivosť do: viď okraj viečka |
| Environmentálny kontrolný orgán | IT-Bio-006 |
| Pokyny na prípravu | Pripravené na konzumáciu bez ohrievania, najlepšie chutí studené. Podľa potreby vyberte, otvorený pohár uložte do chladničky a spotrebujte do 2 dní. Aby ste predišli poškodeniu pohára, používajte iba plastové lyžičky. |
| Cieľová skupina | Baby & Kleinkind |
| Výrobca | Sunval Baby Food GmbH |
| Adresa výrobcu | Havellandstraße 10, DE-68309 Mannheim |
| Možnosť kontaktu | www.mueller.eu |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 57 kcal / 242 kJ |
| Tuky v g | < 0,5 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 0,1 g |
| Sacharidy v g | 11 g |
| - z toho cukry v g | 10 g |
| Vláknina v g | 1,9 g |
| Bielkoviny v g | 0,6 g |
| Soľ v g | < 0,01 g |