
Číslo produktu 3055244

Bio zelenina, zemiaky a hovädzie mäso pre bábätká Beauty Baby
Obsah: 250 g


Bio menu Zelenina, zemiaky a hovädzie mäso od BEAUTY BABY je pokrm prispôsobený potrebám malých detí od 12. mesiaca. Jemné kúsky v príkrme môžu podporiť nácvik žuvania.
Receptúra tohto zeleninového príkrmu so zemiakmi a hovädzím mäsom je starostlivo zostavená. Je vhodná ako plnohodnotné jedlo pre dojčatá a malé deti, ktoré sú už zvyknuté na stravu s kúskami.
| Obsah | 250 g |
| Typ produktu | Menüs |
| Vekové odporúčanie od | 12 mesiace |
| Zložky | Mrkva* 49 %, zemiaky* 20 %, Voda, hovädzie mäso* 8 %, hrach* 5 %, pór*, repkový olej*, petržlenová vňať*, bazalka*. *z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. |
| Certifikácia | EU-Bio |
| Vlastnosti | Laktosefrei|Glutenfrei|Ohne Zuckerzusatz |
| Krajina pôvodu | Nemecko |
| Poznámka k skladovaniu | Neotvorené (pri max. 25 °C) minimálna trvanlivosť do: viď okraj viečka |
| Environmentálny kontrolný orgán | DE-ÖKO-007 |
| Pokyny na prípravu | Kompletné jedlo. Pripravené na konzumáciu. Zohrejte požadovanú porciu alebo celý otvorený pohár vo vodnom kúpeli alebo v mikrovlnné rúry . Premiešajte. Skontrolujte teplotu. Zvyšky jedla, ktoré ste zohriali, znovu nepoužívajte. Aby ste predišli poškodeniu skla, používajte iba plastové lyžičky. |
| Cieľová skupina | Baby & Kleinkind |
| Výrobca | Sunval Baby Food GmbH |
| Adresa výrobcu | Havellandstraße 10, DE-68309 Mannheim |
| Možnosť kontaktu | www.mueller.eu |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 64 kcal / 270 kJ |
| Tuky v g | 2,5 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 0,6 g |
| Sacharidy v g | 6,1 g |
| - z toho cukry v g | 2,6 g |
| Vláknina v g | 2,5 g |
| Bielkoviny v g | 2,9 g |
| Soľ v g | 0,04 g |