
Číslo produktu 442523

bionella lieskovo-nugátový krém
Obsah: 400 g
Orieškovo-nugátový krém bionella je krémová nátierka, ktorá zaručí pôžitkársky štart do dňa alebo poslúži ako sladká pochúťka kedykoľvek počas dňa.
Táto čokoládová nátierka spája intenzívnu chuť orieškov so sladkosťou kakaa. Starostlivo vybrané bio suroviny sa šetrne spracúvajú, aby sa dosiahla dokonale krémová konzistencia. Prídavok pravej Bourbon vanilky harmonicky dopĺňa chuťový profil a dodáva krému jedinečný nádych. Výborne sa hodí na chlieb, pečivo či palacinky, ale aj na dochutenie dezertov a múčnikov.
| Obsah | 400 g |
| Typ produktu | Schokocremes |
| Zložky | Trstinový cukor*, palmový olej*, slnečnicový olej, lieskové orechy 14 %, silne odtučnený kakaový prášok*, sladká lupinová múka, Bourbon vanilka, 100 % bio, * Fair trade od Rapunzel HAND IN HAND partners |
| Informácie o alergénoch | Môže obsahovať stopy iných orechov, arašidov, sezamu a mlieka. |
| Certifikácia | EU Bio |
| Vlastnosti | vegánske podľa zložiek |
| Krajina pôvodu | Nemecko |
| Poznámka k skladovaniu | Chráňte pred teplom a neskladujte v chladničke. ... |
| Environmentálny kontrolný orgán | DE-ÖKO-006 |
| Výrobca | Rapunzel Naturkost GmbH |
| Adresa výrobcu | Rapunzelstraße 1, 87764 Legau |
| Možnosť kontaktu | +49 (0) 8330 / 529 - 1240 |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 593 kcal / 2.466 kJ |
| Tuky v g | 43 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 11 g |
| Sacharidy v g | 43 g |
| - z toho cukry v g | 40 g |
| Bielkoviny v g | 6,9 g |
| Soľ v g | 0,01 g |