
Číslo produktu 2624999

Bluetooth reproduktor Müller čierny
Obsah: 1 ks
MÜLLER Bluetooth Speaker Black umožňuje bezdrôtové počúvanie hudby kdekoľvek. Vďaka kompaktnému dizajnu a všestranným možnostiam prehrávania je tento reproduktor flexibilným spoločníkom na doma aj na cesty.
Tento prenosný reproduktor zaujme jednoduchou obsluhou a čistým valcovitým dizajnom. Ovládacie prvky sú prehľadne umiestnené na hornej strane a umožňujú intuitívne ovládanie hudby a hlasitosti. Vďaka odolnému povrchu s textilným poťahom sa zariadenie dobre drží v ruke. Konektory sú umiestnené na boku a chránené krytom pred vonkajšími vplyvmi. Spontánnemu počúvaniu hudby v parku, na záhrade alebo v pohodlí domova tak už nič nestojí v ceste.
| Obsah | 1 ks |
| Typ produktu | Aktivlautsprecher |
| Šírka | 9.3 cm |
| Výška | 11.6 cm |
| Hĺbka | 9.3 cm |
| Výrobca | Gembird Europe B.V. |
| Adresa výrobcu | Witterouwen 56, 1358 CD Almere, Netherlands |
| Možnosť kontaktu | www.gembird.nl |