
Číslo produktu 2694389

BODY&SOUL Očné tiene a tieňovanie Základný
Obsah: 1 ks


Štetec na očné tiene a tieňovanie BODY&SOUL Basic je všestranný nástroj na aplikáciu a roztieranie očných tieňov.
Tento štetec umožňuje precízne umiestnenie základnej farby aj svetlých akcentov na očné viečko. Špeciálny tvar špičky je ideálny na jemné roztieranie farebných prechodov, vďaka čomu možno vytvoriť výrazné líčenie očí. Na zachovanie dlhej životnosti možno štetec v prípade potreby vyčistiť jemným šampónom a nechať voľne vyschnúť na vzduchu.
| Obsah | 1 ks |
| Typ produktu | Lidschattenpinsel & -applikatoren |
| Podrobnosti o materiáli | Rukoväť: Drevo, lakované na čierno Svorka: Hliník ružové Zlatá <br> Výplň: Syntetické vlasy |
| Upozornenie k používaniu | Štetec na očné tiene Body & Soul vyrobený z vysoko kvalitných syntetických štetín je vďaka špeciálne zaoblenému hrotu dokonale vhodný na nanášanie Očné tiene. Precízne sa nanášajú základné farby aj rozjasňujúce odtiene. Farebné prechody sa dajú ľahko prelínať, aby vaše oči vyzerali výrazne. |
| Šírka | 48 cm |
| Výška | 15 cm |
| Pokyny na starostlivosť | Štetec občas umyte jemným šampónom a nechajte ich uschnúť na vzduchu. |
| Hĺbka | 230 cm |
| Výrobca | Müller Handels GmbH&Co. KG |
| Adresa výrobcu | Albstraße 92, 89081 Ulm |
| Možnosť kontaktu | impressum@mueller.de |