
Číslo produktu 2417333

Čajník Bio Organics Calm & Relax
Obsah: 36 g
TEEKANNE Bio Organics Calm & Relax je jemná bylinná zmes z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Kompozícia vybraných ingrediencií ponúka chvíľu odpočinku od každodenného zhonu.
Táto čajová kreácia spája sladkastú chuť honeybushu so sviežim tónom medovky a jemným korenistým nádychom chmeľu. Výsledkom je lahodný bylinný čaj, vhodný na vychutnávanie kedykoľvek počas dňa. Všetky použité poľnohospodárske suroviny pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva.
| Obsah | 36 g |
| Typ produktu | Kräutertee |
| Zložky | Zloženie: Škorica*, listy pomaranča*, rooibos (10 %)*, sladké drievko*, medovka lekárska (8 %)*, harmanček*, medovka lekárska (8 %)*, mäta jablčná*, mäta pieporná*, citrónová tráva*, listy ostružiny sladkej*, chmeľ*, listy ibišteka lekárskeho**100 % organické |
| Certifikácia | EU-Bio |
| Poznámka k skladovaniu | Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu tepla. |
| Environmentálny kontrolný orgán | PL-EKO-05 |
| Pokyny na prípravu | Použite jedno čajové vrecúško na šálku. Vždy zalejte čerstvo prevarenou Voda a nechajte lúhovať aspoň 5-8 minút. Len tak zaručíte bezpečnosť produktu! |
| Výrobca | TEEKANNE GmbH & Co. KG |
| Adresa výrobcu | D-40526 Düsseldorf |
| Možnosť kontaktu | info@teekanne.de |
| Výživové hodnoty na | 100 ml |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 kcal / 4 kJ |
| Tuky v g | 0 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 0 g |
| Sacharidy v g | 0,2 g |
| - z toho cukry v g | 0 g |
| Bielkoviny v g | 0 g |
| Soľ v g | 0 g |