
Číslo produktu 877937

Celozrnné sušienky LEIBNIZ
Obsah: 200 g
Celozrnné sušienky LEIBNIZ ponúkajú lahodné chrumkanie kedykoľvek počas dňa. Vďaka svojej vyváženej chuti sú obľúbenou pochúťkou pre celú rodinu.
Tieto sušienky sa vyznačujú chrumkavou konzistenciou a jemne sladkou chuťou. Výborne sa hodia ako malé popoludňajšie občerstvenie, doplnok k šálke kávy či čaju alebo jednoducho ako chutná maškrta na cesty.
| Obsah | 200 g |
| Typ produktu | pečivo |
| Zložky | Celozrnná pšeničná múka (67 %), cukor, slnečnicový olej s vysokým obsahom kyseliny olejovej, glukózový sirup, emulgátory: lecitíny, mono- a diglyceridy mastných kyselín; jablkový extrakt, kypriace látky: uhličitany sodné, uhličitany amónne; soľ, sušené odstredené mlieko, arómy (mlieko), regulátor kyslosti: kyselina citrónová. Môže obsahovať: vajcia. |
| Informácie o alergénoch | Obsahuje: CELOZRNNÚ MÚKU, SUŠENÉ ODTUČNENÉ MLIEKO, MLIEKO, VAJCIA. |
| Krajina pôvodu | Nemecko |
| Výrobca | Bahlsen GmbH&Co. KG |
| Adresa výrobcu | Podbielskistraße 1, 130163 Hannover |
| Možnosť kontaktu | www.leibniz.com |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 447 kcal / 1.878 kJ |
| Tuky v g | 15 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 1,9 g |
| Sacharidy v g | 66 g |
| - z toho cukry v g | 20 g |
| Bielkoviny v g | 8,3 g |
| Soľ v g | 0,78 g |