Číslo produktu 2920540

Cheeky Friends Bio müsli banán, jablko a čučoriedka
Obsah: 220 g

Bio müsli Freche Freunde s banánom, jablkom a čučoriedkami sa postará o ovocný štart do dňa. Zmes obilnín a mrazom sušeného ovocia je špeciálne prispôsobená potrebám detí od 1. roku života.
Základ tohto detského müsli tvorí kombinácia jemných ovsených a pšeničných vločiek. Receptúru dopĺňa chuť banánu, jablka a čučoriedky, ktoré dodávajú zmesi prirodzený a príjemný nádych. Müsli možno pripraviť na rôzne spôsoby s mliekom, rastlinnou alternatívou alebo jogurtom a predstavuje tak chutnú možnosť raňajok. Pre optimálnu trvanlivosť by sa mal produkt skladovať na chladnom a suchom mieste, chránenom pred svetlom.
| Obsah | 220 g |
| Typ produktu | Detské mlieko |
| Zložky | Zloženie: Celozrnné ovsené vločky 77 %, pšeničné guľôčky* (pšeničná múka*) 9 %, banánový prášok* 8 %, sušené kúsky jabĺk* 3 %, lyofilizované čučoriedky* 1,5 %, jablkový prášok* 1,5 %, Vitamín B1. *z ekologického poľnohospodárstva. Môže obsahovať stopy mlieka, sóje, sezamu a orechov. |
| Informácie o alergénoch | Ovos, pšenica. |
| Certifikácia | EU Bio |
| Vlastnosti | Vegánsky|Vegetariánsky |
| Poznámka k skladovaniu | Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu svetla. |
| Environmentálny kontrolný orgán | AT-BIO-301 |
| Pokyny na prípravu | Müsli je vhodné konzumovať v kombinácii napríklad s mliekom alebo jogurtom. |
| Upozornenie k používaniu | Nedovoľte dieťaťu hryzúť bez dozoru alebo v ľahu, aby ste predišli uduseniu. |
| Výrobca | erdbär GmbH |
| Adresa výrobcu | Eberswalder Str. 6-9, 10437 Berlin |
| Možnosť kontaktu | info@erdbaer.de |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 344 kcal / 1.452 kJ |
| Tuky v g | 5,7 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 1,1 g |
| Sacharidy v g | 59 g |
| - z toho cukry v g | 10 g |
| Vláknina v g | 8,9 g |
| Bielkoviny v g | 9,7 g |
| Soľ v g | 0 g |
| Zloženie | Denná dávka* | % odporúčanej dennej dávky** |
|---|---|---|
| Vitamin B 1, Thiamin | 0.6 mg | -- |