Číslo produktu 2755435

Chrumkavá bio kaša s jablkom a Škorica
Obsah: 375 g

Bio ovsená kaša Knusperli Jablko a škorica ponúka krémový a blahodarný raňajkový zážitok. Vyvážená receptúra s ovocnými jablkami a jemným tónom škorice sa postará o lahodný štart do dňa.
Základ tejto kaše tvorí vysokokvalitný ovos, ktorý pochádza výlučne z Rakúska a pestuje sa podľa prísnych ekologických noriem. Starostlivo vyvážená kompozícia vločiek, otrúb a drene dodáva raňajkám príjemnú krémovitosť, a to úplne bez použitia zahusťovadiel či sušeného mlieka. Kombinácia šťavnatých kúskov jabĺk a aromatickej škorice vytvára harmonický chuťový zážitok pripomínajúci domáce špeciality. Teplé a výživné jedlo je tak pripravené behom okamihu.
| Obsah | 375 g |
| Typ produktu | Breie |
| Zložky | Celozrnné ovsené vločky**, ovsené otruby**, ovsená múka**, sušené kúsky jabĺk**, jablkový prášok**, ľanové semienko**, Škorica**. ** z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. |
| Informácie o alergénoch | Obsahuje obilniny obsahujúce lepok: OVSENÉ VLOČKY, OVSENÉ OTRUBY, OVSENÁ KRUPA. Môže obsahovať stopy ARAŠIDOV, SÓJE, MLIEKA, ORECHOV a SEZAMU. |
| Certifikácia | EU Bio |
| Vlastnosti | Vegánsky |
| Krajina pôvodu | Rakúsko |
| Poznámka k skladovaniu | Skladujte na suchom mieste mimo dosahu tepla. Po otvorení uchovávajte dôkladne uzavreté. |
| Environmentálny kontrolný orgán | AT-BIO-301 |
| Cieľová skupina | Dámy|Páni|Deti|Unisex |
| Výrobca | Felix Austria GmbH |
| Adresa výrobcu | Felixstraße 24, 7210 Mattersburg (Österreich) |
| Možnosť kontaktu | info@felix.at |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 356 kcal / 1.500 kJ |
| Tuky v g | 6,7 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 1,1 g |
| Sacharidy v g | 55 g |
| - z toho cukry v g | 8,7 g |
| Bielkoviny v g | 13 g |
| Soľ v g | 0,02 g |