Číslo produktu 2991340

Chrumkavé müsli čokoláda a banán
Obsah: 400 g

Knusperli Knuspermüsli Schoko & Banane zaručuje lahodný štart do nového dňa. Kombinácia jemnej čokolády a ovocných banánov ponúka pestrý chuťový zážitok na raňajky alebo ako chutný snack kedykoľvek počas dňa.
Základ tohto müsli tvoria chrumkavo upečené celozrnné ovsené vločky. Zmes obohacujú jemné kúsky čokolády a aromatické banány, ktoré jej dodávajú príjemnú sladkosť. Starostlivo vybrané ingrediencie sa spracovávajú šetrne, aby si zachovali svoju plnú chuť. Müsli možno všestranne kombinovať s mliekom, jogurtom alebo rastlinnými alternatívami.
| Obsah | 400 g |
| Typ produktu | Müsli & Flakes |
| Zložky | Celozrnné ovsené vločky (52 %), cukor, slnečnicový olej, pšeničná múka, kukurica, lyofilizované plátky banánov, nízkotučný kakaový prášok, kakaová hmota, sušené plnotučné mlieko, sušený kokos, Med, kukuričný škrob, kakaové maslo, soľ, dextróza, pšeničná sladová múka, kokosový tuk, ryžová múka, aróma, antioxidant: extrakty bohaté na tokoferol, jačmenná sladová múka, emulgátor: lecitíny (sója), regulátor kyslosti: kyselina citrónová. |
| Informácie o alergénoch | Môže obsahovať stopy arašidov, orechov, vajec a sezamu. |
| Vlastnosti | Bez farbív|Bez palmového oleja|Bez pridaných konzervačných látok |
| Poznámka k skladovaniu | Skladujte na suchom mieste mimo dosahu tepla. Po otvorení uchovávajte dôkladne uzavreté. |
| Výrobca | FELIX Austria GmbH |
| Adresa výrobcu | Felixstraße 24, AT-7210 Mattersburg |
| Možnosť kontaktu | info@felix.at |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 439 kcal / 1.843 kJ |
| Tuky v g | 14 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 3,3 g |
| Sacharidy v g | 65 g |
| - z toho cukry v g | 23 g |
| Vláknina v g | 7 g |
| Bielkoviny v g | 9,6 g |
| Soľ v g | 0,53 g |