Číslo produktu 2991338

Chrumkavé müsli čokoláda a čerešňa
Obsah: 400 g

Knusperli Knuspermüsli Schoko & Kirsch kombinuje chrumkavé obilninové vločky s čerešňami a jemnou čokoládou pre lahodný štart do nového dňa. Vďaka vyváženej receptúre je toto müsli ideálnou voľbou na chutné raňajky alebo ako občerstvenie kedykoľvek počas dňa.
Starostlivo vybrané ingrediencie vytvárajú harmonický chuťový zážitok. Chrumkavé cereálie dopĺňa jemná sladkosť kúskov čokolády a ovocná chuť čerešní. Müsli sa dá výborne kombinovať s mliekom, jogurtom či rastlinnými alternatívami, a ponúka tak rozmanité možnosti konzumácie.
| Obsah | 400 g |
| Typ produktu | Müsli & Flakes |
| Zložky | Celozrnné ovsené vločky (52 %), cukor, slnečnicový olej, pšeničná múka, kukurica, nízkotučný kakaový prášok, lyofilizované plátky višní, kakaová hmota, sušené plnotučné mlieko, sušený kokos, Med, kakaové maslo, kukuričný škrob, soľ, dextróza, pšeničná múka, kokosový tuk, ryžová múka, aróma, jačmenná sladová múka, emulgátor: lecitíny (sója), antioxidant: extrakty bohaté na tokoferol, regulátor kyslosti: kyselina citrónová. |
| Informácie o alergénoch | Môže obsahovať stopy arašidov, orechov, vajec a sezamu. |
| Vlastnosti | Bez farbív|Bez palmového oleja|Bez pridaných konzervačných látok |
| Poznámka k skladovaniu | Skladujte na suchom mieste mimo dosahu tepla. Po otvorení uchovávajte dôkladne uzavreté. |
| Výrobca | FELIX Austria GmbH |
| Adresa výrobcu | Felixstraße 24, AT-7210 Mattersburg |
| Možnosť kontaktu | info@felix.at |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 439 kcal / 1.845 kJ |
| Tuky v g | 14 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 3,3 g |
| Sacharidy v g | 65 g |
| - z toho cukry v g | 23 g |
| Vláknina v g | 7 g |
| Bielkoviny v g | 9,6 g |
| Soľ v g | 0,53 g |