Číslo produktu 2991939

Chrumkavé müsli s bobuľovým ovocím a vitalitou
Obsah: 425 g

Knusperli Vitality Müsli Beerenfrucht sa postará o ovocný začiatok dňa. Starostlivo vyvážená receptúra z vybraných surovín ponúka lahodný chuťový zážitok na raňajky alebo ako malé občerstvenie počas dňa.
Táto zmes müsli kombinuje hodnotné celozrnné vločky s ľanovými semienkami a vybraným sušeným ovocím. Prirodzená sladkosť bobuľového ovocia a jabĺk dodáva müsli vyvážený charakter. Výborne chutí s mliekom, jogurtom alebo rastlinnými alternatívami a možno ho pripraviť presne podľa vlastných preferencií.
| Obsah | 425 g |
| Typ produktu | Müsli & Flakes |
| Zložky | Celozrnné ovsené vločky (44 %), celozrnné pšeničné vločky (25 %), hrozienka (17 %), ľanové semienko (5 %), kukurica, slnečnicové semienka, celozrnná pšenica (2 %), lyofilizované kúsky malín (0,9 %), lyofilizované čučoriedky (0,8 %), lyofilizovaný jahodový prášok (0,6 %), sušené kúsky jabĺk (0,4 %), pšeničné otruby, jačmenný sladový extrakt, ryžová múka, soľ. |
| Informácie o alergénoch | Môže obsahovať stopy arašidov, sóje, mlieka, orechov a sezamu. |
| Vlastnosti | Bez palmového oleja|Bez pridaného cukru |
| Poznámka k skladovaniu | Skladujte na suchom mieste mimo dosahu tepla. Po otvorení uchovávajte dôkladne uzavreté. |
| Výrobca | FELIX Austria GmbH |
| Adresa výrobcu | Felixstraße 24, AT-7210 Mattersburg |
| Možnosť kontaktu | info@felix.at |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 362 kcal / 1.526 kJ |
| Tuky v g | 7 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 0,9 g |
| Sacharidy v g | 57 g |
| - z toho cukry v g | 14 g |
| Vláknina v g | 11 g |
| Bielkoviny v g | 12 g |
| Soľ v g | 0,11 g |