
Číslo produktu 2753087

Čistý pôžitok: jemné ovsené vločky
Obsah: 500 g
Jemné ovsené vločky HOCHGENUSS predstavujú univerzálny základ vyváženého stravovania a sú ideálne na prípravu ovsenej kaše, müsli alebo na pečenie.
Tieto jemné vločky sa vyznačujú jednoduchou prípravou a tvoria skvelý základ pre pokrmy kedykoľvek počas dňa. Či už ako teplé raňajky, prísada do pečiva alebo na obohatenie smoothies – v kuchyni sú všestrannou ingredienciou.
| Obsah | 500 g |
| Typ produktu | Flocken & Kleie |
| Zložky | 100% celozrnné ovsené vločky. |
| Informácie o alergénoch | Môže obsahovať stopy PŠENICE, ŠPALDY, RAŽE, JAČMEŇA, KAMUTU, TRITIKALE, EINKORN, EMMERU, HORČICE a LUPINY. |
| Vlastnosti | vegetariánske podľa receptu|vegánske podľa zložiek |
| Poznámka k skladovaniu | Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu tepla. |
| Cieľová skupina | Dámy|Páni|Unisex |
| Výrobca | H.&J. Brüggen KG |
| Adresa výrobcu | Glashüttenweg 17, 23568 Lübeck |
| Možnosť kontaktu | www.mueller.eu |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 375 kcal / 1.580 kJ |
| Tuky v g | 7 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 1,3 g |
| Sacharidy v g | 59 g |
| - z toho cukry v g | 0,7 g |
| Bielkoviny v g | 14 g |
| Soľ v g | 0,02 g |