
Číslo produktu 3073245

Čítačka pamäťových kariet Müller USB 3.0, čierna
Obsah: 1 ks


USB 3.0 čítačka pamäťových kariet MÜLLER umožňuje rýchly a jednoduchý prenos dát z rôznych pamäťových kariet do počítača alebo iného kompatibilného zariadenia.
Toto praktické príslušenstvo v decentnej čiernej farbe predstavuje užitočného pomocníka na každodenné použitie. Nech už ide o fotografie z digitálneho fotoaparátu, videá zo smartfónu alebo iné dôležité súbory, pomocou tejto čítačky kariet možno dáta rýchlo a spoľahlivo zálohovať či prenášať. Vďaka svojmu štíhlemu tvaru sa zmestí do každého vrecka, čo z nej robí ideálneho spoločníka na mobilné použitie.
| Obsah | 1 ks |
| Typ produktu | Adapter |
| Pripojenia | USB-A |
| Šírka | 1.3 cm |
| Výška | 1.1 cm |
| Číslo modelu | MUECS507 |
| Hĺbka | 9 cm |
| Výrobca | MediaRange GmbH |
| Adresa výrobcu | Zum Quellenpark 29, 65812 Bad Soden a.Ts. |
| Možnosť kontaktu | info@mediarange.de |