Číslo produktu 3091007

Čokoláda M&M's®
Obsah: 150 g

M&M'S® Chocolate sú farebnou klasikou pre všetkých milovníkov čokolády. Tieto pestré dražé s jadrom z jemnej mliečnej čokolády ponúkajú chrumkavý a zároveň lahodný čokoládový zážitok.
Či už ako sladká odmena počas dňa, na chrumkanie na gauči alebo ako spestrenie narodeninovej oslavy – tieto farebné čokoládové dražé sa postarajú o dobrú náladu. Kombinácia chrumkavej škrupinky a jemného, rozplývajúceho sa vnútra z nich robí obľúbenú pochúťku pre malých aj veľkých.
| Obsah | 150 g |
| Typ produktu | Čokoládové výrobky |
| Zložky | Zloženie: Cukor, kakaová hmota, sušené odstredené mlieko, kakaové maslo, srvátkový permeát (mlieko), škrob, prečistené maslo (mlieko), palmový tuk, bambucké maslo, glukózový sirup, dextrín, emulgátor (sójový lecitín), soľ, leštiaca látka (karnaubský vosk), farbivá (E162, E170, E100, E133, E160a, E160e), palmojadrový olej, aróma. (Môže obsahovať: arašidy, mandle, lieskové orechy). |
| Poznámka k využitiu | Mliečna čokoláda obsahuje nielen kakaové maslo, ale aj iné rastlinné tuky. |
| Výrobca | Mars GmbH |
| Adresa výrobcu | Eitzer Str. 215, 27283 Verden, Deutschland |
| Možnosť kontaktu | 089 - 130 130 60 |
| Výživové hodnoty na | 1 PTN |
|---|---|
| Energetická hodnota | 241 kcal / 1.010 kJ |
| Tuky v g | 9,7 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 6 g |
| Sacharidy v g | 35 g |
| - z toho cukry v g | 33 g |
| Bielkoviny v g | 2,6 g |
| Soľ v g | 0,1 g |