
Číslo produktu 3071192

Čokoládová Prinzen Rolle
Obsah: 400 g
Prinzen Rolle Schoko predstavuje klasickú pochúťku v podobe dvoch sušienok spojených lahodnou náplňou z kakaového krému. Dve chrumkavé polovice vytvárajú chutný snack, ideálny na zahryznutie kedykoľvek počas dňa.
Obľúbená klasika medzi sušienkami ponúka nezameniteľný chuťový zážitok. Kombinácia chrumkavého pečiva a jemného krému robí z produktu Prinzen Rolle vyhľadávanú pochúťku na rôzne príležitosti. Vďaka šikovnému systému opätovného uzatvárania zostávajú sušienky v balení čerstvé a chrumkavé až do posledného kusu. Stačí otvoriť na vyznačenom mieste, vybrať sušienku a balenie opäť uzavrieť.
| Obsah | 400 g |
| Typ produktu | pečivo |
| Zložky | PŠENIČNÁ MÚKA, cukor, rastlinné tuky (palmový, palmojadrový, kokosový, slnečnicový v rôznych pomeroch), PŠENIČNÝ ŠKROB, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku (5,5 %), glukózový sirup, čokoláda z plnotučného mlieka (2,3 %) (cukor, kakaová hmota, sušené odstredené MLIEKO, kakaové maslo, koncentrované MASLO, emulgátor (lecitíny)), kypriace látky (hydrogénuhličitan amónny, hydrogénuhličitan sodný), soľ, sušené odstredené MLIEKO, emulgátor (lecitíny), srvátkový produkt, regulátor kyslosti (uhličitan sodný). |
| Informácie o alergénoch | Môže obsahovať stopy sóje, orechov a mlieka. |
| Certifikácia | Fairtrade |
| Vlastnosti | Vegánsky |
| Krajina pôvodu | Nemecko |
| Výrobca | Griesson - de Beukelaer GmbH&Co. KG |
| Adresa výrobcu | August-Horch-Straße 23, DE-56751 Polch |
| Možnosť kontaktu | www.griesson-debeukelaer.de |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 457 kcal / 1.918 kJ |
| Tuky v g | 18 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 9,8 g |
| Sacharidy v g | 65 g |
| - z toho cukry v g | 30 g |
| Vláknina v g | 3,9 g |
| Bielkoviny v g | 6,8 g |
| Soľ v g | 0,33 g |