
Číslo produktu 737676

Constanze Mozart Kugel
Obsah: 120 g
Constanze Mozart-Kugeln od značky Reber ponúkajú znamenitý pôžitok pre milovníkov jemných cukrovinkových špecialít. Každá pralinka predstavuje kompozíciu vybraných surovín, zahalenú do jemnej alpskej mliečnej čokolády.
Vďaka tradičnej receptúre, ktorá je v rodinnom vlastníctve starostlivo uchovávaná už od roku 1865, predstavuje každá jedna Mozartova guľa jedinečný chuťový zážitok. Tieto jednotlivo balené pralinky sú ideálne na pohostenie, ako darček alebo na osobné vychutnávanie.
| Obsah | 120 g |
| Typ produktu | Čokoládové výrobky |
| Zložky | Zloženie: Cukor, mandle (36 % v marcipáne), kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, lieskové orechy (36 % v lieskovoorieškovom nugáte), kakaová hmota, laktóza, invertný cukrový sirup, pistácie (3,5 % v pistáciovom marcipáne), zvlhčovadlá (invertáza, glycerín), emulgátor (slnečnicové lecitíny), alkohol, rum, prírodná aróma (rum). Môže obsahovať stopy pšenice, vajec a sóje. |
| Poznámka k využitiu | Kakao: minimálne 35 % v alpskej mliečnej čokoláde. |
| Výrobca | REBER SPEZIALITÄTEN Paul Reber GmbH & Co.KG |
| Adresa výrobcu | 83435 Bad Reichenhall Deutschland |
| Možnosť kontaktu | info@reber.com |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 515 kcal / 2.148 kJ |
| Tuky v g | 30,1 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 11,5 g |
| Sacharidy v g | 51,2 g |
| - z toho cukry v g | 51,2 g |
| Bielkoviny v g | 8,3 g |
| Soľ v g | 0,075 g |