
Číslo produktu 2072060
Cukríky Ricola Med Alpine Salvia
Obsah: 75 g / 20 pc.
Bylinné cukríky Ricola s medom a alpskou šalviou kombinujú chuť pravého medu z férového obchodu a korenistej alpskej šalvie so silou 13 švajčiarskych horských byliniek. Ponúkajú blahodarné potešenie kedykoľvek počas dňa.
V každom cukríku sa rozvinie charakteristická chuť starostlivo vybraných ingrediencií. Bylinky pre túto lahodnú špecialitu sa pestujú vo švajčiarskych horských oblastiach v súlade s prírodnými zásadami a bez použitia chemických prostriedkov na ochranu rastlín. Vďaka praktickému vreckovému baleniu sú tieto jednotlivo balené cukríky ideálnym spoločníkom na doma i na cesty.
| Obsah | 75 g / 20 pc. |
| Typ produktu | žuvačka |
| Zložky | Cukor, glukózový sirup, Med (6,2 %), bylinné extrakty (0,7 %) zo šalvie lekárskej, skorocelu, ibišteka lekárskeho, mäty piepornej, tymianu, šalvie lekárskej, plášťa lekárskeho, rebríčka obyčajného, lomikameňa obyčajného, slezu lekárskeho, bazy čiernej, prvosienky, rozrazila lekárskeho a jablčníka lekárskeho, Vitamín C, prírodná aróma, okysľujúce látky (kyselina jablčná, kyselina citrónová), Šalviový olej, mentol. |
| Poznámka k skladovaniu | Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu tepla a vlhkosti. |
| Výrobca | Ricola AG |
| Adresa výrobcu | Baselstrasse 31, 4242 Laufen, Schweiz |
| Možnosť kontaktu | info@cfp-brands.de |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 387 kcal / 1.645 kJ |
| Tuky v g | 0 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 0 g |
| Sacharidy v g | 96 g |
| - z toho cukry v g | 71 g |
| Bielkoviny v g | 0 g |
| Soľ v g | 0 g |
| Zloženie | Denná dávka* | % odporúčanej dennej dávky** |
|---|---|---|
| Vitamin C | 500 mg | 625% |
| Výživové hodnoty | ||