
Číslo produktu 591435

Drevený masážny valček na chodidlá Croll & Denecke
Obsah: 1 ks
Drevený masážny valček na nohy od značky Croll & Denecke predstavuje blahodarný doplnok pre chvíle relaxácie. Jednoduchým pohybom chodidiel po valčeku možno navodiť príjemný pocit pohody.
Tento masážny valček je vyrobený z ušľachtilého lotosového dreva a disponuje viacerými paralelne usporiadanými valčekmi s vrúbkovaným povrchom. Pohybom chodidiel tam a späť sa na plosky nôh vyvíja jemný, striedavý tlak. Pomôcka sa výborne hodí na krátky oddych po dlhom dni a podporuje celkovú pohodu.
| Obsah | 1 ks |
| Typ produktu | Massagegeräte |
| Šírka | 12 cm |
| Výška | 5 cm |
| Hĺbka | 27.5 cm |
| Výrobca | Croll&Denecke GmbH |
| Adresa výrobcu | Emil - Sommer - Str. 9 ,28329 Bremen |
| Možnosť kontaktu | info@crolldenecke.com |