
Číslo produktu 2231418

Ferrero Küsschen Herz
Obsah: 124 g
Ferrero Küsschen Herz predstavuje láskyplnú pozornosť pre výnimočných ľudí. Tieto lahodné pralinky v atraktívnom balení v tvare srdca sú ideálnym sladkým darčekom.
Základom každej pralinky je starostlivo vybraný celý lieskový oriešok, obklopený jemným nugátovým krémom a zaliaty lahodnou mliečno-horkou čokoládou. Táto kombinácia zaručuje chrumkavý a zároveň krémový chuťový zážitok. Vďaka očarujúcemu obalu je tento produkt vhodnou pozornosťou na rôzne príležitosti.
| Obsah | 124 g |
| Typ produktu | Čokoládové výrobky |
| Zložky | Zloženie: MLIEČNA ČOKOLÁDA 31 % (cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, sušené plnotučné MLIEKO, koncentrované MASLO, emulgátor: lecitíny (SÓJA), vanilín), LIESKOVÉ ORECHY (26,5 %), HORKÁ ČOKOLÁDA 15 % (cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, emulgátor: lecitíny (SÓJA), vanilín), palmový olej, cukor, sušené ODTUČNENÉ MLIEKO, kakao so zníženým obsahom tuku, vanilín. Môže obsahovať PŠENICU, JAČMEŇ, PŠENICU (ŠPALDU) a MANDLE. |
| Vlastnosti | vegetariánske podľa receptu |
| Poznámka k skladovaniu | Skladujte na chladnom a suchom mieste. |
| Výrobca | Ferrero |
| Adresa výrobcu | DE-60624 Frankfurt am Main (EU) |
| Možnosť kontaktu | consumerservice@ferrero.com |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 628 kcal / 2.605 kJ |
| Tuky v g | 47,3 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 19,7 g |
| Sacharidy v g | 39,7 g |
| - z toho cukry v g | 38,7 g |
| Bielkoviny v g | 8,4 g |
| Soľ v g | 0,125 g |