
Číslo produktu 3106582

Fľaša na ohrev Hugo Frosch 1,8 l Klasika s plyšovým poťahom Leo
Farba: Leo Muster
Obsah: 1 ks


Klasický termofor od značky HUGO FROSCH s objemom 1,8 litra sa postará o príjemné chvíle pohody. Vďaka extravagantnému plyšovému poťahu s leopardím vzorom sa stane skutočne neprehliadnuteľným doplnkom.
Tento termofor v sebe spája atraktívny dizajn a vysokokvalitné materiály. Zamatový poťah v exotickom leopardom vzhľade je na pokožke veľmi príjemný a podčiarkuje dekoratívny charakter tohto doplnku. Produkt je vyrobený z termoplastu pod dohľadom nezávislých laboratórií, čo zaručuje spoľahlivú kvalitu. Pre jednoduchú údržbu možno polyesterový poťah ľahko zvliecť a vyprať.
| Obsah | 1 ks |
| Typ produktu | Wärmflasche |
| Vrátane poťahu | Áno |
| Objem | 1.8 l |
| Podrobnosti o materiáli | Termofor vyrobený z termoplastu, bez obsahu ftalátov, vyrobený podľa britskej normy BS 1970:2012, testovaný a monitorovaný nezávislými akreditovanými laboratóriami. Poťah vyrobený zo 100 % polyesteru, plyš s vysokým vlasom v elegantnom leopardom vzore, s vnútornou podšívkou. |
| Cieľová skupina | Unisex|Damen|Herren |
| Upozornenie k používaniu | Vďaka trendy leopardej potlači dodá táto klasika termofor exotický nádych každej pohovke. Zamatovo mäkká s extravagantným nádychom je skutočným pútačom pozornosti, ktorý vám bude každý závidieť! Všetky termofory Hugo Frosch charakterizujú vysokú kvalitu výrobkov a nemecká výroba. Najmä pri bežne používanom produkte sú vysoko kvalitné materiály a vysoké štandardy kvality obzvlášť dôležité. |
| Šírka | 23 cm |
| Farba | Leo Muster |
| Výška | 6 cm |
| Dĺžka | 35 cm |
| Pokyny na starostlivosť | Termofor - pozri návod na použitie Poťah: odnímateľný a prateľný pri 30 stupňoch. |
| Výrobca | Hugo Frosch GmbH Designprodukte aus Kunststoff |
| Adresa výrobcu | Hohenraunauer Str. 20, DE-86480 Aletshausen |
| Možnosť kontaktu | shop@hugo-frosch.de |