
Číslo produktu 2318173

FruitBar Stlačiteľná malina, hrozno, banán, ovsené vločky
Obsah: 100 g


Kapsička FRUCHTBAR s malinami, hroznom, banánom a ovsom predstavuje ovocnú desiatu vhodnú na kedykoľvek počas dňa. Receptúra v bio kvalite je prispôsobená potrebám detí od ukončeného 6. mesiaca.
Táto kapsička spája chuť vybraného ovocia a ovsa do lahodného pyré. Starostlivo vybrané suroviny pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva a sú šetrne spracované. Zloženie je ideálne pre malých objaviteľov, ktorí spoznávajú nové chute. Pyré je vhodné ako menšie jedlo na cesty alebo ako doplnok jedálnička.
| Obsah | 100 g |
| Typ produktu | Trinkmahlzeiten |
| Vekové odporúčanie od | 6 Jahre |
| Zložky | Jablkové pyré* (40 %), banánové pyré* (15 %), hroznová šťava* (15 %), jablková šťava* (13 %), malinové pyré* (10 %), ovsená múka* (4 %), čučoriedkové pyré* (3 %), zložky *z ekologického poľnohospodárstva |
| Certifikácia | EU-Bio |
| Environmentálny kontrolný orgán | DE-ÖKO-006 |
| Cieľová skupina | Kinder |
| Výrobca | jufico GmbH |
| Adresa výrobcu | Justus-von-Liebig-Ring 4, DE-82152 Krailling |
| Možnosť kontaktu | service@jufico.com |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 75 kcal / 318 kJ |
| Tuky v g | 0,6 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 0,1 g |
| Sacharidy v g | 15 g |
| - z toho cukry v g | 11 g |
| Bielkoviny v g | 1,1 g |
| Soľ v g | 0,01 g |