
Číslo produktu 3096654

HiPP Bio chrumkavé müsli s jablkom a Škorica Crocos
Obsah: 300 g
HiPP Bio Müsli Crunchy Crocos s príchuťou jablko-škorica sa postará o chrumkavý štart do dňa. Tieto chutné cereálie v bio kvalite sú špeciálne prispôsobené potrebám detí.
Chrumkavé tvary krokodílov premenia raňajky na malé dobrodružstvo. Müsli je vyrobené bez prídavku kryštálového cukru a svoju príjemnú sladkosť získava z tapiokového sirupu. Mlieko sa po zmiešaní jemne zafarbí, čo prináša do misky s müsli ešte viac zábavy. Receptúra je starostlivo zostavená a zodpovedá vysokým štandardom HiPP Bio.
| Obsah | 300 g |
| Typ produktu | Čipsy |
| Zložky | Zloženie: Celozrnné ovsené vločky* 56 %, tapiokový sirup*, slnečnicový olej*, vláknina z koreňa čakanky*, extrudát z obilnín* 5 % (pšeničná múka*, ryžová múka*, tekvicový koncentrát*, jablkový koncentrát*), pukaná ryža*, kukuričné vločky* (kukurica*, kukuričný sirup*, morská soľ, emulgátor: sójový lecitín*), sušené jablkové kocky* 3 %, jablkový šťavový koncentrát*, sušený kokos*, mandle*, Škorica*. *Z ekologického poľnohospodárstva. Môže obsahovať arašidy, mlieko, iné orechy a sezamové semienka. |
| Poznámka k skladovaniu | Skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote. Po otvorení dôkladne uzavrite. |
| Environmentálny kontrolný orgán | DE-ÖKO-007 |
| Upozornenie k používaniu | Pred použitím skontrolujte, či je fólia nepoškodená. |
| Poznámka k využitiu | Pre deti od 3 rokov |
| Výrobca | HiPP GmbH & Co. Vertrieb KG |
| Adresa výrobcu | D-85273 PFAFFENHOFEN |
| Možnosť kontaktu | www.hipp.de |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 438 kcal / 1.835 kJ |
| Tuky v g | 15 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 2,7 g |
| Sacharidy v g | 60 g |
| - z toho cukry v g | 7,5 g |
| Vláknina v g | 14 g |
| Bielkoviny v g | 8,7 g |
| Soľ v g | 0,12 g |