
Číslo produktu 359584

HiPP Bio divý losos so zeleninou
Obsah: 125 g
HiPP Bio prípravok z divokého lososa so zeleninou predstavuje ideálny základ vyváženej stravy pre dojčatá od 5. mesiaca. Ľahko sa kombinuje so zeleninou a ponúka chutné spestrenie jedálnička.
Tento rybí prípravok možno veľmi jednoducho doplniť na plnohodnotné jedlo. V kombinácii so zeleninou HiPP a čajovou lyžičkou bio repkového oleja vznikne menu primerané veku dieťaťa. Bezlepková receptúra neobsahuje pridané arómy, konzervačné látky ani farbivá, ako stanovuje zákon.
| Obsah | 125 g |
| Typ produktu | Menüs |
| Zložky | Zloženie: Voda, zemiaky*, divoký losos 18 %, mrkva*, ryžová múka*, paradajky*, cibuľa*, repkový olej* 1,6 %. *Z ekologického poľnohospodárstva. 74 % poľnohospodárskych zložiek je ekologicky vyrobených. |
| Certifikácia | EU Bio |
| Poznámka k skladovaniu | Všetky neohriate zvyšky uložte do uzavretej nádoby v chladničke a spotrebujte ich na druhý deň. |
| Pokyny na prípravu | Otvorenú nádobu alebo jej časť zohrejte vo vodnom kúpeli alebo v Mikrovlnné rúry , dôkladne premiešajte a skontrolujte teplotu. |
| Upozornenie k používaniu | Od 5 mesiacov tvorí jeden pohár prípravku HiPP s rybami a zeleninou spolu s pol pohárom bio zeleniny HiPP (190 g) a 1 čajovou lyžičkou bio repkového oleja HiPP (2 g) kompletný obed. V prípade potreby môžete pridať viac zeleniny. #Nepoužívajte kovovú lyžičku, aby ste nepoškodili pohár. Pred použitím skontrolujte, či pohár nie je poškodený. |
| Poznámka k využitiu | Poznámka: Bezlepkové. #Od 5 mesiacov |
| Výrobca | HiPP GmbH & Co. Vertrieb KG |
| Adresa výrobcu | D-85273 PFAFFENHOFEN |
| Možnosť kontaktu | information@hipp.de |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 69 kcal / 289 kJ |
| Tuky v g | 2,5 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 0,3 g |
| Sacharidy v g | 7 g |
| - z toho cukry v g | 0,6 g |
| Bielkoviny v g | 4,2 g |
| Soľ v g | 0,05 g |