
Číslo produktu 1192

HiPP Bio jemné müsli s ovocím a obilninami Bircher
Obsah: 190 g
HiPP Bio Feines Bircher-Müsli predstavuje chutný príkrm pre dojčatá od 6. mesiaca. Kombinuje starostlivo vybrané ovocie s hodnotnými obilninami do jemnej ovocnej kaše.
Receptúra tejto ovocno-obilninovej kaše je založená na slnkom dozretom ovocí, ktoré mohlo naplno rozvinúť svoju chuť. Produkt sa vyrába v overenej HiPP BIO kvalite bez použitia pridaných aróm a konzervačných látok. Kombinácia ovocia a celozrnných obilnín robí z tohto Bircher müsli vyvážené jedlo na desiatu alebo olovrant.
| Obsah | 190 g |
| Typ produktu | Früchte |
| Zložky | Ovocie* 80 % (jablká*, ananásy*, banány*), Voda, mleté pšeničné vločky* 2,6 %, mleté ovsené vločky* 2,6 %, antioxidant kyselina askorbová. *Z ekologického poľnohospodárstva. |
| Certifikácia | EU Bio |
| Poznámka k skladovaniu | Zvyšný produkt uchovávajte v uzavretej nádobe v chladničke a spotrebujte do 3 dní. |
| Environmentálny kontrolný orgán | DE-ÖKO-001 |
| Pokyny na prípravu | Vezmite požadované množstvo. |
| Upozornenie k používaniu | Ako desiata. # Nepoužívajte kovovú lyžičku, aby ste nepoškodili pohár. Pred použitím skontrolujte, či pohár nie je poškodený. Minimálna trvanlivosť do: viď okraj viečka |
| Výrobca | HiPP GmbH&Co. Vertrieb KG |
| Adresa výrobcu | Georg-Hipp-Straße 7, 85276 Pfaffenhofen an der Ilm |
| Možnosť kontaktu | information@hipp.de |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 62 kcal / 261 kJ |
| Tuky v g | 0,3 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 0 g |
| Sacharidy v g | 13 g |
| - z toho cukry v g | 9,2 g |
| Bielkoviny v g | 0,9 g |
| Soľ v g | 0,05 g |