
Číslo produktu 3105797

HiPP Bio kukuričné vafle s mangom
Obsah: 23 g
HiPP BIO kukuričné oblátky s mangom predstavujú ovocnú pochúťku na chrumkanie medzi hlavnými jedlami. Sú vhodné pre dojčatá od 8. mesiaca a slúžia ako vhodný doplnok stravy.
Tieto jemné kukuričné oblátky, ktoré sa rozplývajú v ústach, vynikajú svojou lahodnou a ovocnou chuťou manga. Vďaka vzdušnej a ľahkej konzistencii sú príjemným snackom. Odporúčaná denná dávka predstavuje tri až päť oblátok, ktoré je najvhodnejšie podávať ako súčasť medzijedla.
| Obsah | 23 g |
| Typ produktu | Kindermilch |
| Vekové odporúčanie od | 8 mesiace |
| Zložky | Zloženie: Kukuričná múka* 51 %, ryžová múka* 26 %, jablkový koncentrát* 12 %, celozrnná prosová múka* 8 %, mangové pyré* 2,1 %, Vitamín B1. *Z ekologického poľnohospodárstva. Poznámka: Môže obsahovať mlieko, horčicu, sezamové semienka a sóju. |
| Vlastnosti | Glutenfrei |
| Poznámka k skladovaniu | Skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote. |
| Environmentálny kontrolný orgán | BE-BIO-02 |
| Upozornenie k používaniu | Odporúčaný denný príjem: 3-5 kukuričných vaflí, ideálne ako súčasť desiaty. #Tento výrobok opustil naše priestory v perfektnom stave. Pred použitím skontrolujte, či je obal neporušený. #Otvorené balenie znovu uzavrite (najlepšie sponou) a ihneď spotrebujte. |
| Poznámka k využitiu | Od 8 mesiacov #Dôležité upozornenie: Nebezpečenstvo udusenia! Nikdy nepodávajte dieťaťu bio kukuričné vafle, keď leží. Dohliadajte na dieťa počas jedenia. Zabezpečte pravidelnú starostlivosť o chrup od prvého zúbka. #Hladina naplnenia je technicky určená. #Poznámky: Bezlepkové. |
| Výrobca | HiPP GmbH & Co. Vertrieb KG |
| Adresa výrobcu | D-85273 PFAFFENHOFEN |
| Možnosť kontaktu | www.hipp.de |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 393 kcal / 1.665 kJ |
| Tuky v g | 1,7 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 0,2 g |
| Sacharidy v g | 85,4 g |
| - z toho cukry v g | 9,5 g |
| Vláknina v g | 2,5 g |
| Bielkoviny v g | 7,8 g |
| Soľ v g | < 0,05 g |
| Zloženie | Denná dávka* | % odporúčanej dennej dávky** |
|---|---|---|
| Vitamin B 1, Thiamin | 0.9 mg | 180% |
| Výživové hodnoty | ||