
Číslo produktu 2318256

HiPP Bio mango-marakuja v hruškovo-jablkovom mixe
Obsah: 190 g
HiPP Bio ovocný príkrm Mango-Marakuja v hruške a jablku predstavuje ovocnú pochúťku pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca. Pozostáva zo 100 % bio ovocia a výborne sa hodí ako dezert alebo na dochutenie kaší.
Na výrobu tohto ovocného príkrmu sa používa výlučne prísne kontrolované bio ovocie, ktorému bol dopriaty dostatok času na dozretie pre rozvinutie plnej, prirodzenej chuti. Starostlivo vyvážená zmes exotického manga a marakuje s domácou hruškou a jablkom zaisťuje rozmanitý chuťový zážitok. Jemná konzistencia pyré je prispôsobená potrebám dojčiat v období zavádzania príkrmov. Príkrm je lahodným doplnkom jedálnička a možno ho podávať priamo lyžičkou alebo primiešať do iných pokrmov.
| Obsah | 190 g |
| Typ produktu | Früchte |
| Zložky | Zloženie: Ovocie* 100 % (hrušky* 49 %, jablká* 35 %, mango* 13 %, mučenka* 3,0 %). *Z ekologického poľnohospodárstva. |
| Certifikácia | EU Bio |
| Poznámka k skladovaniu | Zvyšný produkt uchovávajte v uzavretej nádobe v chladničke a spotrebujte do 3 dní. |
| Environmentálny kontrolný orgán | DE-ÖKO-001 |
| Pokyny na prípravu | Vezmite si požadované množstvo |
| Upozornenie k používaniu | Ako dezert alebo ako prísada do kaše. #Nepoužívajte kovovú lyžičku, aby ste nepoškodili pohár. Pred použitím skontrolujte, či pohár nie je poškodený. #Minimálna trvanlivosť do: viď okraj viečka |
| Poznámka k využitiu | Poznámka: Prirodzene bezlepkové. #Od 6 mesiacov |
| Výrobca | HiPP GmbH & Co. Vertrieb KG |
| Adresa výrobcu | D-85273 PFAFFENHOFEN |
| Možnosť kontaktu | information@hipp.de |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 56 kcal / 235 kJ |
| Tuky v g | 0,3 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 0 g |
| Sacharidy v g | 11,7 g |
| - z toho cukry v g | 10,5 g |
| Bielkoviny v g | 0,4 g |
| Soľ v g | < 0,05 g |