
Číslo produktu 1032

HiPP Bio marhuľový ovocný džús v jablku
Obsah: 190 g
HiPP Bio ovocný príkrm Marhule v jablkách predstavuje ovocnú pochúťku pre dojčatá od 5. mesiaca. Skladá sa zo 100 % bio ovocia a je vhodný ako dezert alebo na zjemnenie obilných kaší.
Na výrobu tohto ovocného príkrmu sa používajú výlučne na slnku dozreté marhule a jablká, pestované v osvedčenej HiPP Bio kvalite. Starostlivý výber a šetrné spracovanie surovín zaručujú zachovanie plnej a prirodzenej chuti ovocia. Pri výrobe sa zámerne nepoužívajú arómy ani konzervačné látky. Vďaka jemnému pyré je tento príkrm ľahko stráviteľným a chutným spestrením jedálnička pri zavádzaní tuhej stravy.
| Obsah | 190 g |
| Typ produktu | ovocie |
| Zložky | Ovocie* 100 % (jablká* 82 %, marhule* 18%). *Bio pestované |
| Certifikácia | EU Bio |
| Vlastnosti | Bezlepkové |
| Poznámka k skladovaniu | Zvyšný produkt uchovávajte v uzavretej nádobe v chladničke a spotrebujte do 3 dní. |
| Environmentálny kontrolný orgán | DE-ÖKO-001 |
| Pokyny na prípravu | Vezmite si požadované množstvo |
| Upozornenie k používaniu | Ako dezert alebo ako prísada do kaše. #Nepoužívajte kovovú lyžičku, aby ste nepoškodili pohár. Pred použitím skontrolujte, či pohár nie je poškodený. #Minimálna trvanlivosť do: viď okraj viečka |
| Výrobca | HiPP GmbH&Co. Vertrieb KG |
| Adresa výrobcu | Georg-Hipp-Straße 7, 85276 Pfaffenhofen an der Ilm |
| Možnosť kontaktu | information@hipp.de |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 50 kcal / 211 kJ |
| Tuky v g | 0,1 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 0 g |
| Sacharidy v g | 11,1 g |
| - z toho cukry v g | 10,2 g |
| Bielkoviny v g | 0,3 g |
| Soľ v g | 0,05 g |