
Číslo produktu 386701

HiPP bio müsli 7-zrnné müsli
Obsah: 200 g
HiPP Bio 7-zrnné müsli predstavuje plnohodnotné raňajky pre deti od ukončeného 12. mesiaca. Je vyrobené z prísne kontrolovaných bio surovín a prispôsobené výživovým potrebám malých detí.
Prvé jedlo dňa je pre výživu malých detí dôležité. Dieťa potrebuje energiu na aktívny štart do nového dňa. Detské müsli ponúka všestranné možnosti prípravy a môže slúžiť aj ako dopoludňajšie alebo popoludňajšie medzijedlo. Pre správne skladovanie je potrebné otvorené vrecko po odobratí výrobku opäť uzavrieť a uchovávať v suchu pri izbovej teplote.
| Obsah | 200 g |
| Typ produktu | Kindermüsli |
| Zložky | Zloženie: Celozrnné ovsené vločky* 36 %, celozrnné pšeničné vločky* 36 %, celozrnná pšeničná múka* 10 %, banánové vločky* 5 %, pšeničná múka* 4 %, celozrnná jačmenná múka* 2,3 %, celozrnné ovsené vločky* 2,0 %, kukuričná múka* 1,8 %, celozrnná špaldová múka* 0,9 %, celozrnná ražná múka* 0,9 %, celozrnná prosová múka* 0,7 %, Vitamín B1. *Z ekologického poľnohospodárstva. Môže obsahovať mlieko, horčicu a sóju. Špalda je druh pšenice. |
| Certifikácia | EU Bio |
| Poznámka k skladovaniu | Po vybratí výrobku otvorené vrecko opäť uzavrite. Skladujte pri izbovej teplote na suchom a hygienickom mieste. Obsah spotrebujte do 3-4 týždňov. |
| Environmentálny kontrolný orgán | HR-EKO-07 |
| Pokyny na prípravu | Príprava: Do Miska nasypte približne 6 polievkových lyžíc (35 g) bio 7-zrnnej müsli HiPP. Potom pridajte 100 ml studeného alebo zohriateho mlieka (plnotučného alebo alternatívne HiPP odchovného mlieka [CH: HiPP Junior]). Müsli dobre premiešajte lyžičkou a podávajte z Miska alebo ho ponúknite na samostatné kŕmenie. Pri príprave s zohriatym mliekom skontrolujte teplotu. #Vytvorí približne 5 pripravených porcií po 135 g. #Každé jedlo pripravujte Čerstvý . Neohrievajte müsli v Mikrovlnné rúry (nebezpečenstvo obarenia!). |
| Upozornenie k používaniu | HiPP Organic 7-Grain Muesli sa používa ako prísada na prípravu kompletného jedla (napr. raňajok). Pred použitím skontrolujte, či je skladacia škatuľa a fóliové vrecko neporušené. Minimálna trvanlivosť do: viď chlopňa na veku. |
| Poznámka k využitiu | Od 12 mesiacov do 3 rokov #Dôležité informácie: Pre zdravie vášho dieťaťa je dôležité dodržiavať pokyny na prípravu a dávkovanie. Začnite s pravidelnou starostlivosťou o zuby od prvého zuba. #Hladina naplnenia je z technických dôvodov. Balené v ochrannej atmosfére. |
| Výrobca | HiPP GmbH & Co. Vertrieb KG |
| Adresa výrobcu | D-85273 PFAFFENHOFEN |
| Možnosť kontaktu | information@hipp.de |
| Výživové hodnoty na | 1 PTN |
|---|---|
| Energetická hodnota | 195 kcal / 823 kJ |
| Tuky v g | 4,8 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 2,5 g |
| Sacharidy v g | 29,2 g |
| - z toho cukry v g | 6,2 g |
| Vláknina v g | 3,3 g |
| Bielkoviny v g | 7,1 g |
| Soľ v g | 0,13 g |
| Zloženie | Denná dávka* | % odporúčanej dennej dávky** |
|---|---|---|
| Vitamin B 1, Thiamin | 1 mg | 200% |
| Výživové hodnoty | ||