
Číslo produktu 672799

HiPP Bio müsli Baby Bircher Müsli
Obsah: 250 g
HiPP Bio-Müesli Baby Bircher-Müesli je veku primeraný pokrm na dobrý štart do dňa. Receptúra s jemnými obilnými vločkami a ovocím je prispôsobená výživovým potrebám dojčiat.
Prvé jedlo dňa má vo výžive malých detí veľký význam. Toto Bircher müsli tvorí kombinácia bio jablkového pyré, bio celozrnnej múky, bio banánového pyré a bio celozrnných ovsených vločiek. Obilniny, najmä vonkajšie vrstvy zrna, sú dôležitou súčasťou vyváženej stravy. Pokrm sa pripravuje vždy čerstvý na každú porciu a podáva sa lyžičkou.
| Obsah | 250 g |
| Typ produktu | Detské müsli |
| Zložky | Zloženie: Jablkové pyré*, banánové pyré*, celozrnné ovsené vločky*, celozrnná pšeničná múka*, celozrnná ražná múka*, celozrnná jačmenná múka*, Vitamín B1. *Z ekologického poľnohospodárstva. Poznámka: Môže obsahovať horčicu. |
| Certifikácia | EU Bio |
| Poznámka k skladovaniu | Po vybratí výrobku otvorené vrecko opäť uzavrite. Skladujte pri izbovej teplote na suchom a hygienickom mieste. Obsah spotrebujte do 3-4 týždňov. |
| Environmentálny kontrolný orgán | HR-EKO-07 |
| Pokyny na prípravu | Mliečno-obilninová kaša (ako kompletné jedlo na obed/večer). S MLIEKOM: Prevarte 150 ml plnotučného mlieka a nechajte vychladnúť na približne 50 °C. Do Miska dajte 3–4 PL (30 g) bio detskej müsli Bircher. Pridajte vychladnutú tekutinu, premiešajte a nechajte napučať. Skontrolujte teplotu. S SPÄTNOU VÄZBOU OD KOLEGIOV: Pripravte si približne 200 ml Mliečna výživa ( B. HiPP 2 BIO COMBIOTIK®). Do Miska dajte 3–4 PL (30 g) bio detskej müsli Bircher. Pridajte pripravenú Mliečna výživa , premiešajte a nechajte napučať. Skontrolujte teplotu. Obilninovo-ovocná/obilninovo-zeleninová kaša (ako desiata): Prevarte 100 ml Voda a nechajte vychladnúť na približne 50 °C. Do Miska dajte 1–2 PL (13 g) bio detskej müsli Bircher a vmiešajte vychladnutú tekutinu. Pridajte približne 100 g ovocného alebo zeleninového pyré HiPP a 1 čajovú lyžičku repkového oleja HiPP a nechajte napučať. Skontrolujte teplotu. #Pyré neohrievajte v Mikrovlnné rúry (nebezpečenstvo obarenia!). #Vytvorí približne 8 pripravených porcií po 180 g. |
| Upozornenie k používaniu | HiPP Bio detská müsli Bircher sa používa ako prísada na prípravu kompletného jedla (napr. raňajok). Kašu vždy podávajte lyžičkou, pripravujte Čerstvý na každé jedlo a nezjedenú porciu znovu nepoužívajte. Kontakt so slinami môže kašu skvapalniť. Pred použitím skontrolujte, či je skladacia škatuľa a fóliové vrecko neporušené. |
| Poznámka k využitiu | Dôležité informácie: Pre zdravie vášho dieťaťa je dôležité dodržiavať pokyny na prípravu a dávkovanie. Pravidelnú starostlivosť o zuby začnite od prvého zúbka. #Poznámky: Obsahuje lepok. #Od 6 mesiacov do 3 rokov #Hladina naplnenia je z technických dôvodov. Balené v ochrannej atmosfére. #100 g bio cereálnej kaše s jablkom a banánom je vyrobených z 56 g bio jablkového pyré, 40 g bio banánového pyré, 40 g bio celozrnných ovsených vločiek, 23 g bio celozrnnej pšeničnej múky, 14 g bio celozrnnej ražnej múky a 9 g bio celozrnnej jačmennej múky. |
| Výrobca | HiPP GmbH & Co. Vertrieb KG |
| Adresa výrobcu | D-85273 PFAFFENHOFEN |
| Možnosť kontaktu | information@hipp.de |
| Výživové hodnoty na | 1 PTN |
|---|---|
| Energetická hodnota | 206 kcal / 867 kJ |
| Tuky v g | 6,5 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 3,6 g |
| Sacharidy v g | 27,5 g |
| - z toho cukry v g | 11,1 g |
| Vláknina v g | 2,9 g |
| Bielkoviny v g | 8 g |
| Soľ v g | 0,18 g |
| Zloženie | Denná dávka* | % odporúčanej dennej dávky** |
|---|---|---|
| Vitamin B 1, Thiamin | 1.2 mg | 240% |
| Výživové hodnoty | ||