

HiPP BIO chrumkavé müsli ponúka plnohodnotné raňajky pre deti od 15. mesiaca. Vekovo primeraná receptúra so zložkami v BIO kvalite je prispôsobená výživovým potrebám malých detí.
Na dobrý štart do dňa potrebuje malé dieťa energiu. Toto detské müsli predstavuje hodnotný pokrm, ktorý sa vyznačuje obzvlášť kúskovitou konzistenciou. Chrumkavé figúrky v tvare kačičiek a kvetiniek menia jedenie na zábavu. Zloženie obsahuje cenné stavebné látky pre rast, ako sú železo, jód a zinok, ako aj dôležité vitamíny. Obsah bielkovín je navyše znížený, čo prispieva k výžive primeranej veku. Po odobratí výrobku je potrebné otvorené vrecko opäť dôkladne uzatvoriť a skladovať hygienicky, v suchu a pri izbovej teplote. Obsah je určený na spotrebu do 3 – 4 týždňov.
| Obsah | 200 g |
| Typ produktu | Kindermüsli |
| Zložky | Zloženie: Celozrnné pšeničné vločky* 32 %, celozrnné ovsené vločky* 32 %, banánové vločky* 11 %, pšeničná múka* 7 %, celozrnná pšeničná múka* 4 %, ryžová múka*, kukuričná múka*, celozrnná jačmenná múka*, celozrnná ovsená múka* 1 %, celozrnná špaldová múka*+, lyofilizovaný ovocný prípravok* (jahodové pyré* 3 %, malinové pyré*, Koncentrát mrkvovej šťavy*), celozrnná ražná múka*, celozrnná prosová múka*, kakaový prášok*, Vitamín B1. *Z ekologického poľnohospodárstva. Môže obsahovať mlieko, horčicu a sóju. Špalda je druh pšenice. |
| Certifikácia | EU Bio |
| Poznámka k skladovaniu | Po vybratí výrobku otvorené vrecko opäť uzavrite. Skladujte pri izbovej teplote na suchom a hygienickom mieste. Obsah spotrebujte do 3-4 týždňov. |
| Environmentálny kontrolný orgán | HR-EKO-07 |
| Pokyny na prípravu | Do Miska nasypte približne 6 polievkových lyžíc (35 g) chrumkavého müsli HiPP Organic. Potom pridajte 100 ml studeného alebo zohriateho mlieka (plnotučného alebo alternatívne HiPP Growing-Up Milk [CH: HiPP Junior]). Müsli dobre premiešajte lyžicou a v prípade potreby nechajte odstáť približne 5 minút. Ak pripravujete s ohriatym mliekom, skontrolujte teplotu. Vaše kompletné raňajky sú hotové! Každé jedlo si pripravujte Čerstvý . Müsli neohrievajte v Mikrovlnné rúry (nebezpečenstvo obarenia!). #Vytvorí približne 5 pripravených porcií po 135 g. |
| Upozornenie k používaniu | HiPP Bio chrumkavé müsli sa používa ako prísada na prípravu kompletného jedla (napr. raňajok). #Pred použitím skontrolujte, či je skladacia škatuľa a fóliové vrecko neporušené. |
| Poznámka k využitiu | Od 15 mesiacov do 3 rokov #Pre zdravie vášho dieťaťa je dôležité dodržiavať pokyny na prípravu a dávkovanie. Zabezpečte pravidelnú starostlivosť o zuby. Obzvlášť hrubé! Skontrolujte, či vaše dieťa už vie müsli žuť. V opačnom prípade nechajte výrobok nasiaknuť, kým nedosiahne požadovanú konzistenciu (približne 5 minút). Počas jedenia dieťa pozorujte. #Hladina naplnenia je z technických dôvodov. Balené v ochrannej atmosfére. |
| Výrobca | HiPP GmbH & Co. Vertrieb KG |
| Adresa výrobcu | D-85273 PFAFFENHOFEN |
| Možnosť kontaktu | information@hipp.de |
| Výživové hodnoty na | 1 PTN |
|---|---|
| Energetická hodnota | 193 kcal / 815 kJ |
| Tuky v g | 4,7 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 2,4 g |
| Sacharidy v g | 29,5 g |
| - z toho cukry v g | 8,1 g |
| Vláknina v g | 2,7 g |
| Bielkoviny v g | 7,1 g |
| Soľ v g | 0,13 g |
| Zloženie | Denná dávka* | % odporúčanej dennej dávky** |
|---|---|---|
| Vitamin B 1, Thiamin | 0.85 mg | 170% |
| Výživové hodnoty | ||