
Číslo produktu 2140947

HiPP Bio müsli Dobré ráno: Čučoriedky v jablkovo-jogurtovej müsli
Obsah: 160 g


HiPP Bio Guten Morgen Müesli s čučoriedkami v jablkovom jogurte predstavuje ovocný pokrm pre dobrý štart do dňa. Je vhodné pre deti od ukončeného 10. mesiaca ako raňajky alebo výživná desiata.
Receptúra kombinuje vyberané, jemné ovocie s jogurtom prispôsobeným potrebám malých detí, ktorý obsahuje hodnotný vápnik. Na prípravu müsli sa používajú špeciálne odrody ovocia, ktoré mali dostatok času na dozretie, vďaka čomu mohli prirodzene rozvinúť svoju plnú chuť. Zloženie zámerne neobsahuje pridané sladiace koncentráty ovocných štiav, sladká chuť pochádza výlučne zo samotného ovocia. Jemná konzistencia je prispôsobená potrebám detí v tomto veku.
| Obsah | 160 g |
| Typ produktu | Früchte |
| Zložky | Zloženie: JOGURT* 33 %, Ovocie* 33 % (Jablká* 25 %, Čučoriedky* 8 %), Voda, Mrkvová šťava* z Koncentrát mrkvovej šťavy, Celozrnné pšeničné vločky* (mleté) 3 %, Ryžový škrob*, Celozrnná ovsená múka* 1,0 %, Kukuričný škrob*, Antioxidant: kyselina askorbová, Vitamín B1. *Z ekologického poľnohospodárstva. Poznámka: Môže obsahovať stopy horčice. |
| Certifikácia | EU Bio |
| Poznámka k skladovaniu | Zvyšný produkt skladujte uzavretý v chladničke a spotrebujte do jedného dňa. Neotvorený produkt sa môže skladovať bez chladenia. |
| Environmentálny kontrolný orgán | HU-ÖKO-01 |
| Pokyny na prípravu | Vezmite si požadované množstvo |
| Upozornenie k používaniu | Na raňajky alebo ako desiata. Kontakt so slinami môže produkt skvapalniť. Nepoužívajte kovovú lyžičku, aby ste nepoškodili sklo. Pred použitím skontrolujte, či sklo nie je poškodené. |
| Poznámka k využitiu | Od 10. mesiaca: #Dbajte na pestrú, vyváženú stravu a zdravý životný štýl. |
| Výrobca | HiPP GmbH & Co. Vertrieb KG |
| Adresa výrobcu | D-85273 PFAFFENHOFEN |
| Možnosť kontaktu | information@hipp.de |
| Výživové hodnoty na | 1 PTN |
|---|---|
| Energetická hodnota | 98 kcal / 414 kJ |
| Tuky v g | 2,2 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 1,3 g |
| Sacharidy v g | 16 g |
| - z toho cukry v g | 8 g |
| Bielkoviny v g | 2,6 g |
| Soľ v g | 0,08 g |
| Zloženie | Denná dávka* | % odporúčanej dennej dávky** |
|---|---|---|
| Vitamin B 1, Thiamin | 0.19 mg | 38% |
| Výživové hodnoty | ||