
Číslo produktu 324813

HiPP Bio müsli s lesným ovocím
Obsah: 200 g
HiPP Bio müsli s bobuľovým ovocím predstavuje plnohodnotné raňajky pre deti od 12. mesiaca. Zloženie je presne prispôsobené výživovým potrebám malých detí a pozostáva z prísne kontrolovaných bio surovín.
Prvé jedlo dňa má pre vývoj malých detí zásadný význam. Toto müsli ponúka všestranné možnosti prípravy a je vhodné aj ako dopoludňajšia desiata či olovrant. Obsahuje železo, jód, zinok a dôležité vitamíny. Receptúra má navyše upravený obsah bielkovín, čím prispieva k výžive primeranej veku dieťaťa.
| Obsah | 200 g |
| Typ produktu | Kindermüsli |
| Zložky | Zloženie: Celozrnné pšeničné vločky* 35 %, celozrnné ovsené vločky* 35 %, banánové vločky* 13 %, celozrnná pšeničná múka* 6 %, vločky z bobuľového ovocia* (jahodové pyré* 1,6 %, malinové pyré* 0,8 %, ryžová múka*, koncentrát Koncentrát mrkvovej šťavy*), celozrnná jačmenná múka*, celozrnná ovsená múka* 2,0 %, kukuričná múka*, celozrnná špaldová múka*, celozrnná ražná múka*, celozrnná prosová múka*, Vitamín B1. *Z ekologického poľnohospodárstva. Poznámka: Môže obsahovať horčicu. Špalda je druh pšenice. |
| Certifikácia | EU Bio |
| Poznámka k skladovaniu | Po vybratí výrobku otvorené vrecko opäť uzavrite. Skladujte pri izbovej teplote na suchom a hygienickom mieste. Obsah spotrebujte do 3-4 týždňov. |
| Environmentálny kontrolný orgán | HR-EKO-07 |
| Pokyny na prípravu | Do Miska nasypte približne 6 polievkových lyžíc (35 g) HiPP Bio ovocného müsli. Potom pridajte 100 ml studeného alebo teplého mlieka (plnotučného alebo alternatívne HiPP Rastového mlieka [CH: HiPP Junior]). Müsli dobre premiešajte lyžičkou a kŕmte z Miska alebo ho ponúknite dieťaťu lyžičkou. Ak pripravujete s teplým mliekom, skontrolujte teplotu. Vaše kompletné raňajky sú hotové! #Vytvorí približne 5 pripravených porcií po 135 g. #Každé jedlo pripravujte Čerstvý . Neohrievajte müsli v Mikrovlnné rúry (nebezpečenstvo obarenia!). |
| Upozornenie k používaniu | HiPP Bio ovocné müsli sa používa ako prísada na prípravu kompletného jedla (napr. raňajok). #Pred použitím skontrolujte, či je skladacia škatuľa a fóliové vrecko neporušené. |
| Poznámka k využitiu | Od 10 mesiacov do 3 rokov #DÔLEŽITÉ POZNÁMKY: Pre zdravie vášho dieťaťa je dôležité dodržiavať pokyny na prípravu a dávkovanie. Začnite s pravidelnou starostlivosťou o zuby od prvého zuba. #Hladina naplnenia je z technických dôvodov. Balené v ochrannej atmosfére. |
| Výrobca | HiPP GmbH & Co. Vertrieb KG |
| Adresa výrobcu | D-85273 PFAFFENHOFEN |
| Možnosť kontaktu | information@hipp.de |
| Výživové hodnoty na | 1 PTN |
|---|---|
| Energetická hodnota | 189 kcal / 796 kJ |
| Tuky v g | 4,8 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 2,5 g |
| Sacharidy v g | 27,5 g |
| - z toho cukry v g | 7,8 g |
| Vláknina v g | 3,7 g |
| Bielkoviny v g | 7,1 g |
| Soľ v g | 0,13 g |
| Zloženie | Denná dávka* | % odporúčanej dennej dávky** |
|---|---|---|
| Vitamin B 1, Thiamin | 1.1 mg | 220% |
| Výživové hodnoty | ||