
Číslo produktu 774608

HiPP Bio ovocie Bio jablko
Obsah: 125 g
Ovocný príkrm HiPP Bio Jablko predstavuje ovocný pokrm pre dojčatá od 5. mesiaca. Je pripravený zo starostlivo vybraných bio jabĺk, ktoré dozreli do plnej chuti.
Na prípravu tohto ovocného pyré sa používa výlučne prísne kontrolované ovocie. To malo dostatok času na dozretie, vďaka čomu získalo prirodzenú sladkosť a intenzívnu arómu. Pyré je vynikajúcim doplnkom k príkrmom a má všestranné využitie. Suroviny pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva, čo potvrdzuje ekologická pečať EÚ.
| Obsah | 125 g |
| Typ produktu | Früchte |
| Zložky | Jablká* 100 %. *Bio pestované. |
| Certifikácia | EU Bio |
| Vlastnosti | Bezlepkové |
| Poznámka k skladovaniu | Zvyšný produkt uchovávajte v uzavretej nádobe v chladničke a spotrebujte do 3 dní. |
| Environmentálny kontrolný orgán | DE-ÖKO-001 |
| Pokyny na prípravu | Vezmite si požadované množstvo |
| Upozornenie k používaniu | Ako dezert alebo ako prísada do kaše. #Nepoužívajte kovovú lyžičku, aby ste nepoškodili sklo. Pred použitím skontrolujte, či sklo nie je poškodené. |
| Výrobca | HiPP GmbH&Co. Vertrieb KG |
| Adresa výrobcu | Georg-Hipp-Straße 7, 85276 Pfaffenhofen an der Ilm |
| Možnosť kontaktu | information@hipp.de |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 50 kcal / 211 kJ |
| Tuky v g | 0,1 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 0 g |
| Sacharidy v g | 11,2 g |
| - z toho cukry v g | 10,7 g |
| Bielkoviny v g | 0,2 g |
| Soľ v g | 0,05 g |