
Číslo produktu 2499012

HiPP Bio ovocná a cereálna krupica s mangom a banánom
Obsah: 250 g
HiPP Bio ovocno-obilná kaša Mango-Banán-Krupica je vyváženým jedlom pre dojčatá od 6. mesiaca. Spája chuť na slnku dozretého ovocia s hodnotnou krupicou.
Táto ovocno-obilná kaša pozostáva zo starostlivo vybraných Bio surovín. Použité ovocie malo dostatok času na dozretie, vďaka čomu sa mohla naplno rozvinúť jeho prirodzená chuť. Kombinácia exotického manga, sladkého banánu a jemnej krupice predstavuje pestré obohatenie jedálnička. Receptúra je prispôsobená potrebám dojčiat v období zavádzania príkrmov a výborne sa hodí na desiatu alebo olovrant.
| Obsah | 250 g |
| Typ produktu | Früchte |
| Zložky | Zloženie: Mango* 25 %, Banány* 25 %, Jablká* 23 %, Voda, Krupica* 5 %, Citrónová šťava*, Antioxidant: Kyselina askorbová. *Z ekologického poľnohospodárstva. Poznámka: Môže obsahovať horčicu. |
| Certifikácia | EU Bio |
| Poznámka k skladovaniu | Zvyšok skladujte v uzavretej nádobe v chladničke a spotrebujte do 3 dní. |
| Environmentálny kontrolný orgán | DE-ÖKO-001 |
| Pokyny na prípravu | Vezmite požadované množstvo. |
| Upozornenie k používaniu | Ako desiata. #Nepoužívajte kovovú lyžičku, aby ste nepoškodili sklo. Pred použitím skontrolujte, či sklo nie je poškodené. #Minimálna trvanlivosť do: viď okraj viečka |
| Poznámka k využitiu | Od 6 mesiacov #Poznámka: Obsahuje lepok. |
| Výrobca | HiPP GmbH & Co. Vertrieb KG |
| Adresa výrobcu | D-85273 PFAFFENHOFEN |
| Možnosť kontaktu | information@hipp.de |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 68 kcal / 290 kJ |
| Tuky v g | 0,2 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 0 g |
| Sacharidy v g | 14,8 g |
| - z toho cukry v g | 10,5 g |
| Bielkoviny v g | 1,1 g |
| Soľ v g | < 0,05 g |