
Číslo produktu 1031

HiPP Bio ovocná broskyňa v jablku
Obsah: 190 g
190 g
HiPP Bio ovocný príkrm Broskyňa v jablku predstavuje ovocný pokrm pre dojčatá od ukončeného 4. mesiaca. Pozostáva zo 100 % bio ovocia dozretého na slnku a výborne sa hodí ako dezert alebo na dochutenie kaší.
Na výrobu tohto ovocného príkrmu sa používa výhradne prísne kontrolované ovocie, ktorému bol dopriaty dostatočný čas na dozretie. Vďaka tomu sa môže naplno rozvinúť jeho plná, prirodzená chuť. Kombinácia šťavnatej broskyne a jemného jablka zaručuje vyvážený chuťový zážitok. Pyré možno podávať samostatne ako dezert alebo ho primiešať do obilnej kaše ako ovocnú zložku pre spestrenie jedálnička.
| Obsah | 190 g |
| Typ produktu | Früchte |
| Zložky | Ovocie* 100 % (jablká* 70 %, broskyne* 30 %). *Bio pestované |
| Certifikácia | EU Bio |
| Vlastnosti | Bezlepkové |
| Poznámka k skladovaniu | Zvyšný produkt uchovávajte v uzavretej nádobe v chladničke a spotrebujte do 3 dní. |
| Environmentálny kontrolný orgán | DE-ÖKO-001 |
| Pokyny na prípravu | Vezmite si požadované množstvo |
| Upozornenie k používaniu | Ako dezert alebo ako prísada do kaše. #Nepoužívajte kovovú lyžičku, aby ste nepoškodili sklo. Pred použitím skontrolujte, či sklo nie je poškodené. |
| Výrobca | HiPP GmbH & Co. Vertrieb KG |
| Adresa výrobcu | D-85273 PFAFFENHOFEN |
| Možnosť kontaktu | information@hipp.de |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 49 kcal / 209 kJ |
| Tuky v g | 0,1 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 0 g |
| Sacharidy v g | 10,8 g |
| - z toho cukry v g | 10,2 g |
| Bielkoviny v g | 0,4 g |
| Soľ v g | 0,05 g |