
Číslo produktu 570339

HiPP Bio ovocné a cereálie s jablkom a broskyňou so 7 obilninami
Obsah: 190 g


HiPP Bio ovocno-obilný príkrm s príchuťou jablko-broskyňa a 7 druhmi obilia predstavuje chutný príkrm pre dojčatá od 6. mesiaca. Kombinuje vybrané ovocie s hodnotnými obilninami, čím vytvára jemný chuťový zážitok.
Tento ovocno-obilný príkrm sa vyrába zo slnkom dozretých jabĺk a broskýň, ktoré nadobudli plnú ovocnú chuť. Kompozíciu dopĺňa zmes siedmich rôznych druhov obilnín. Suroviny pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva a sú šetrne spracované, aby bola zaistená vysoká kvalita. Výrobok obsahuje lepok a je ideálny na spestrenie jedálneho lístka dieťaťa.
| Obsah | 190 g |
| Typ produktu | Früchte |
| Zložky | Zloženie: Jablká* 39 %, Voda, Broskyne* 25 %, Celozrnná pšeničná múka*, Citrónová šťava*, Kukuričný škrob*, Celozrnná jačmenná múka*, Celozrnná ovsená múka*, Ryžová múka*, Celozrnná špaldová múka*+, Celozrnná ražná múka*, Antioxidant: Kyselina askorbová. Poznámka: Môže obsahovať horčicu. Špalda je druh pšenice. *Z ekologického poľnohospodárstva. |
| Certifikácia | EU Bio |
| Poznámka k skladovaniu | Zvyšný produkt uchovávajte v uzavretej nádobe v chladničke a spotrebujte do 3 dní. |
| Environmentálny kontrolný orgán | DE-ÖKO-001 |
| Pokyny na prípravu | Vezmite požadované množstvo. |
| Upozornenie k používaniu | Ako desiata. #Nepoužívajte kovovú lyžičku, aby ste nepoškodili sklo. Pred použitím skontrolujte, či sklo nie je poškodené. #Minimálna trvanlivosť do: viď okraj viečka |
| Poznámka k využitiu | Od 6 mesiacov #Poznámka: Obsahuje lepok. |
| Výrobca | HiPP GmbH & Co. Vertrieb KG |
| Adresa výrobcu | D-85273 PFAFFENHOFEN |
| Možnosť kontaktu | information@hipp.de |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 51 kcal / 215 kJ |
| Tuky v g | 0,2 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 0 g |
| Sacharidy v g | 10,6 g |
| - z toho cukry v g | 6,5 g |
| Bielkoviny v g | 0,8 g |
| Soľ v g | < 0,05 g |