
Číslo produktu 7421

HiPP Bio ovocné a obilné jablkovo-banánové müsli
Obsah: 190 g
HiPP Bio Ovocie a obilniny Jablkovo-banánové müsli je chutná desiata pre dojčatá od 8. mesiaca, ktorá kombinuje starostlivo vybrané bio ingrediencie.
Toto müsli spája jemnú chuť jabĺk a banánov s výživnými ovsenými vločkami do vyváženej ovocno-obilninovej kaše. Ovocie použité v tomto produkte malo dostatok času na dozretie, aby mohlo naplno rozvinúť svoju chuť. Jemné kúsky v kaši sú prispôsobené potrebám detí v tomto veku a môžu predstavovať novú skúsenosť pre ich chuťové poháriky. Ako desiata ponúka tento pohárik lahodné spestrenie jedálneho lístka.
| Obsah | 190 g |
| Typ produktu | Früchte |
| Zložky | Zloženie: Ovocie* 71 % (jablká* 55 %, banány* 16 %), Voda, jogurt* 6 %, celozrnné ovsené vločky* 4 %, citrónová šťava*, celozrnná špaldová múka* + 1 %, antioxidant kyselina askorbová. Špalda je druh pšenice. Môže obsahovať horčicu. *Z ekologického poľnohospodárstva. |
| Certifikácia | EU Bio |
| Poznámka k skladovaniu | Zvyšný produkt uchovávajte v uzavretej nádobe v chladničke a spotrebujte do 3 dní. |
| Environmentálny kontrolný orgán | DE-ÖKO-001 |
| Pokyny na prípravu | Vezmite požadované množstvo. |
| Upozornenie k používaniu | Ako desiata. #Nepoužívajte kovovú lyžičku, aby ste nepoškodili pohár. Pred použitím skontrolujte, či pohár nie je poškodený. |
| Poznámka k využitiu | od 8 mesiacov |
| Výrobca | HiPP GmbH & Co. Vertrieb KG |
| Adresa výrobcu | D-85273 PFAFFENHOFEN |
| Možnosť kontaktu | information@hipp.de |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 65 kcal / 276 kJ |
| Tuky v g | 0,6 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 0,2 g |
| Sacharidy v g | 13 g |
| - z toho cukry v g | 9 g |
| Bielkoviny v g | 1,2 g |
| Soľ v g | < 0,05 g |