
Číslo produktu 2318527

HiPP Bio pre deti HiPPiS s celozrnnou broskyňou, banánom a jablkom so sušienkami
Obsah: 100 g


Kapsička HiPPiS s celozrnnými obilninami v príchuti broskyňa-banán v jablku so sušienkami predstavuje ovocnú desiatu pre deti od 1. roka. Kombinuje BIO ovocie s obilninami a je vyrobená bez prídavku cukru.
Tento ovocno-obilný príkrm v kapsičke ponúka pestrú chuťovú kompozíciu broskýň, banánov a jabĺk, doladenú chuťou sušienok. Receptúra je prispôsobená potrebám malých detí a vyrába sa v osvedčenej HiPP BIO kvalite. V záujme ochrany zúbkov a pre osvojenie si správnych stravovacích návykov sa odporúča podávať pyré lyžičkou. Po otvorení možno nespotrebovanú časť skladovať uzavretú v chladničke a spotrebovať do jedného dňa.
| Obsah | 100 g |
| Typ produktu | Kindermilch |
| Zložky | Zloženie: Jablká* 50 %, Voda, broskyne* 15 %, banány* 13 %, mleté sušienky* 5 % (pšeničná múka*, srvátkový produkt*, maslo*, pšeničný škrob*), citrónová šťava*, antioxidant kyselina askorbová. Poznámka: Môže obsahovať vajcia, orechy a horčicu. *Z ekologického poľnohospodárstva. |
| Certifikácia | EU Bio |
| Poznámka k skladovaniu | Akékoľvek zvyšky, uzavreté, vydržia jeden deň v chladničke. |
| Environmentálny kontrolný orgán | AT-BIO-301 |
| Upozornenie k používaniu | Ako dezert alebo súčasť desiaty. Kŕmte lyžičkou, aby ste pomohli dieťaťu rozvíjať správne stravovacie návyky. Maximálne 1-2 vrecká denne. Pred použitím skontrolujte, či je obal neporušený. |
| Poznámka k využitiu | Pre deti od 1 roka #Dôležité: Častý kontakt zubov s pyré môže spôsobiť vážny zubný kaz. Preto na dieťa pri jedení pyré dohliadajte, ideálne pomocou lyžičky. Nedovoľte dieťaťu cmúľať alebo sa hrať s vreckom alebo viečkom. |
| Výrobca | HiPP GmbH & Co. Vertrieb KG |
| Adresa výrobcu | D-85273 PFAFFENHOFEN |
| Možnosť kontaktu | information@hipp.de |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 66 kcal / 277 kJ |
| Tuky v g | 0,6 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 0,3 g |
| Sacharidy v g | 13,4 g |
| - z toho cukry v g | 9,5 g |
| Bielkoviny v g | 0,9 g |
| Soľ v g | < 0,05 g |