

HiPP Bio zeleninový príkrm so skorou mrkvou a zemiakmi predstavuje starostlivo pripravené jedlo na úvod do prikrmovania. Je vhodný pre dojčatá od 5. mesiaca a vyznačuje sa jemnou chuťou prispôsobenou deťom.
Vybrané ingrediencie tohto zeleninového príkrmu pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva, ktoré vylučuje používanie umelých hnojív a postrekov. Kombinácia jemnej skorej mrkvy a zemiakov je šetrne spracovaná do hladkého krému, čím sa zaisťuje príjemná textúra pre začiatok prikrmovania. Receptúra je vedome pripravená bez obsahu soli, v súlade s odporúčaniami pre výživu v prvých mesiacoch života. Pokrm obohacuje vzácny bio repkový olej, ktorý organizmu dodáva kyselinu alfa-linolénovú, omega-3 mastnú kyselinu prispievajúcu k rozvoju mozgových a nervových buniek.
| Obsah | 190 g |
| Typ produktu | Gemüse |
| Zložky | Karotten* 78 %, Wasser, Kartoffeln* 10 %, Rapsöl* 0,9 %. *Aus biologischer Erzeugung. |
| Certifikácia | EU Bio |
| Poznámka k skladovaniu | Nicht erwärmten Rest verschlossen im Kühlschrank lagern und am nächsten Tag aufbrauchen. |
| Environmentálny kontrolný orgán | DE-ÖKO-001 |
| Pokyny na prípravu | Für eine komplette Mahlzeit ½ Glas Gemüse mit ½ Glas HiPP Fleischzubereitung und 1 Teelöffel HiPP Rapsöl (2 g) mischen. Bei Bedarf auch mehr Gemüse. Geöffnetes Glas bzw. Teilmenge im Wasserbad oder Mikrowelle erwärmen, kräftig umrühren und Temperatur prüfen |
| Upozornenie k používaniu | In den ersten Beikostwochen vor der Milchmahlzeit. #Bitte keinen Metalllöffel verwenden, um das Glas nicht zu beschädigen. Bitte überzeugen Sie sich vor Verwendung, dass das Glas unversehrt geblieben ist. #Mindestens haltbar bis: siehe Deckelrand |
| Výrobca | HiPP GmbH&Co. Vertrieb KG |
| Adresa výrobcu | Georg-Hipp-Straße 7, 85276 Pfaffenhofen an der Ilm |
| Možnosť kontaktu | information@hipp.de |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 39 kcal / 165 kJ |
| Tuky v g | 1 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 0,1 g |
| Sacharidy v g | 5,5 g |
| - z toho cukry v g | 3,8 g |
| Bielkoviny v g | 0,8 g |
| Soľ v g | 0,1 g |