
Číslo produktu 2951521

HiPP Combiotic detské mlieko
Obsah: 600 g
Detské mlieko HiPP Combiotik je mliečny nápoj, ktorý je prispôsobený výživovým potrebám malých detí od dvoch rokov.
Zloženie tohto detského mlieka sa orientuje na potreby detí v období rastu. Obsahuje cenné živiny, ako sú vitamíny A a C, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému. Vitamín D a vápnik navyše podporujú normálny vývoj kostí. Receptúra je navrhnutá tak, aby bolo mlieko vhodné ako nápoj na raňajky, prísada do müsli alebo na večeru. Môže poslúžiť aj ako základ pre ovocné smoothie.
| Obsah | 600 g |
| Typ produktu | Detské mlieko |
| Vekové odporúčanie od | 2 Roky |
| Zložky | Odstredené mlieko, laktóza, rastlinné oleje (palmový olej+, repkový olej, slnečnicový olej), galaktooligosacharidy z laktózy, citrát draselný, citráty vápenaté, ortofosforečnany vápenaté, rybí olej, síran zinočnatý, Vitamín C, síran železnatý, jodičnan draselný, Biotín, prírodná kultúra kyseliny mliečnej(1), Vitamín B2, Vitamín A, L-metylfolát Vápnik(2), Vitamín D, Vitamín B12. (1) Limosilactobacillus fermentum CECT5716, (2) Metafolin® je registrovaná ochranná známka spoločnosti Merck KGaA, Darmstadt, Nemecko, +Palmový olej z udržateľného pestovania. |
| Poznámka k skladovaniu | Otvorené vrecko pevne uzavrite, skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote a spotrebujte do 3 týždňov. |
| Pokyny na prípravu | Pri príprave mliečnej výživy dôsledne dodržiavajte návod na použitie. Nesprávna príprava alebo dlhodobé skladovanie môže viesť k zdravotným problémom, napríklad v dôsledku rastu nežiaducich baktérií. Preto pripravujte Výživa Čerstvý pred každým kŕmením a ihneď ju podajte. Výživa nezohrievajte v Mikrovlnné rúry (nebezpečenstvo obarenia). HiPP Rastúce mlieko COMBIOTIK® je možné pripraviť teplé alebo studené. 1. Prevarte čerstvú pitnú vodu a nechajte ju vychladnúť na približne 40–50 °C*. 2. Nalejte potrebné množstvo vody, studenej alebo teplej, do (tréningového) pohára. 3. Voľne naplňte odmerku a zarovnajte prebytočný prášok. Pridajte odporúčané množstvo prášku. 4. Premiešajte a v prípade potreby skontrolujte teplotu pitia (približne 37 °C), napríklad teplomerom HiPP. *Aby ste predišli poškodeniu prirodzených kultúr mliečneho kvasenia (laktobacilov), nepripravujte Výživa s príliš horúcou Voda . Ak používate vodu z vodovodu, nechajte ju tiecť, kým nevychladne. |
| Upozornenie k používaniu | HiPP Combiotic® Rastové mlieko je ideálne pre deti od 2 rokov ako mliečny nápoj na raňajky, do müsli, k večeri alebo jednoducho ako desiata. Zvyšné mlieko znovu nepoužívajte. Používajte iba priloženú odmerku. Tento výrobok opustil naše priestory v perfektnom stave – pred použitím skontrolujte, či je obal neporušený. |
| Výrobca | HiPP GmbH&Co. Vertrieb KG |
| Adresa výrobcu | Georg-Hipp-Straße 7, 85276 Pfaffenhofen an der Ilm |
| Možnosť kontaktu | information@hipp.de |
| Výživové hodnoty na | 100 ml |
|---|---|
| Energetická hodnota | 51 kcal / 212 kJ |
| Tuky v g | 2,9 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 1,1 g |
| Sacharidy v g | 5 g |
| - z toho cukry v g | 5 g |
| Vláknina v g | 0,7 g |
| Bielkoviny v g | 1 g |
| Soľ v g | 0,05 g |
| Zloženie | Denná dávka* | % odporúčanej dennej dávky** |
|---|---|---|
| Biotin | 5.7 µg | 11% |
| Calcium | 180 mg | 23% |
| Eisen | 1.8 mg | 13% |
| Folsäure | 22.5 µg | 11% |
| Jod | 21 µg | 14% |
| Kalium | 233 mg | 12% |
| Phosphor | 92 mg | 13% |
| Vitamin B 2, Riboflavin | 0.27 mg | 19% |
| Vitamin A | 90 µg | 11% |
| Vitamin B 12 | 0.57 µg | 23% |
| Vitamin C | 12 mg | 14% |
| Vitamin D | 4.4 µg | 87% |
| Zink | 1.1 mg | 11% |
% referenčnej hodnoty, % referenčnej hodnoty