
Číslo produktu 2141582

HiPP HiPPis v stláčacích vreckách: Broskyňa v jablkovo-mangovom kréme bez pridaného cukru
Obsah: 100 g


Kapsička HiPP HiPPis s príchuťou broskyne v jablku a mangu je ovocné občerstvenie na cesty a na chvíle medzi jedlami. Jemné pyré zo 100 % BIO ovocia je vhodné ako chutný dezert alebo súčasť desiaty.
Kombinácia na slnku dozretých broskýň, jabĺk a manga ponúka prirodzenú a plnú chuť. Toto ovocné pyré predstavuje chutnú možnosť na spestrenie jedálnička malých detí. Receptúra je prirodzene bezlepková a neobsahuje žiadne umelé prísady. Vzniká tak ovocný snack, ktorý chutí nielen tým najmenším, ale aj starším deťom a dospelým.
| Obsah | 100 g |
| Typ produktu | Trinkmahlzeiten |
| Zložky | Zloženie: Jablká* 60 %, Mango* 25 %, Broskyne* 15 %. *Z ekologického poľnohospodárstva. |
| Certifikácia | EU Bio |
| Poznámka k skladovaniu | Akékoľvek zvyšky vydržia jeden deň, ak sa skladujú v uzavretej nádobe v chladničke. |
| Environmentálny kontrolný orgán | AT-BIO-301 |
| Upozornenie k používaniu | Ako dezert alebo súčasť desiaty. Kŕmte lyžičkou, aby ste pomohli dieťaťu rozvíjať správne stravovacie návyky. Maximálne 1 – 2 vrecká denne. #Pred použitím skontrolujte, či je obal neporušený. |
| Poznámka k využitiu | Dôležité: Častý kontakt zubov s pyré môže spôsobiť vážny zubný kaz. Preto pri jedení pyré dohliadajte na svoje dieťa, ideálne pomocou lyžičky. Nedovoľte dieťaťu cmúľať alebo sa hrať s vreckom alebo viečkom. #Poznámky: Prirodzene bezlepkové. #Vhodné pre deti od 1 roka |
| Výrobca | HiPP GmbH & Co. Vertrieb KG |
| Adresa výrobcu | D-85273 PFAFFENHOFEN |
| Možnosť kontaktu | information@hipp.de |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 55 kcal / 233 kJ |
| Tuky v g | 0,2 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 0 g |
| Sacharidy v g | 12 g |
| - z toho cukry v g | 11,5 g |
| Bielkoviny v g | 0,4 g |
| Soľ v g | < 0,05 g |