
Číslo produktu 34453

HiPP Hotové jedlá 220g: Tagliatelle s filetom z aljašskej tresky v krémovej brokolici
Obsah: 220 g


HiPP Menu Tagliatelle s filé z aljašskej tresky v smotanovej brokolici predstavuje plnohodnotný a starostlivo vyvážený pokrm pre deti od 10. mesiaca. Ponúka vyváženú kombináciu jemných surovín v osvedčenej BIO kvalite.
Chutné menu HiPP sú svojimi nutričnými hodnotami a zložením prispôsobené výživovým potrebám malých detí. Kombinácia jemných cestovín, filé z aljašskej tresky a krémovej smotanovej brokolice prináša rozmanitý chuťový zážitok. Konzistencia primeraná veku pomáha dieťaťu spoznávať nové textúry a precvičovať si žuvanie. Kyselina alfa-linolénová, omega-3 mastná kyselina, je dôležitá pre vývoj mozgu a nervových buniek. Všetky suroviny sa vyberajú podľa prísnych kritérií a šetrne spracovávajú, aby sa zaručila vysoká kvalita.
| Obsah | 220 g |
| Typ produktu | Menüs |
| Zložky | Voda, aljašská treska 12,0 %, mrkva* 12 %, tagliatelle* (tvrdá pšenica) 7 %, brokolica* 5 %, smotana* 3,0 %, cibuľa*, repkový olej* 1,7 %, pšeničná múka*, ryžový škrob*, citrónová šťava* z koncentrátu citrónovej šťavy. Poznámka: Môže obsahovať stopy vajec. *Z ekologického poľnohospodárstva. 74 % poľnohospodárskych zložiek pochádza z ekologického poľnohospodárstva. |
| Poznámka k skladovaniu | Všetky neohriate zvyšky uložte do uzavretej nádoby v chladničke a spotrebujte ich na druhý deň. |
| Pokyny na prípravu | Otvorenú nádobu alebo jej časť zohrejte vo vodnom kúpeli alebo v Mikrovlnné rúry , premiešajte a skontrolujte teplotu. |
| Upozornenie k používaniu | Kompletné jedlo. #Nepoužívajte kovovú lyžičku, aby ste nepoškodili pohár. Pred použitím skontrolujte, či pohár nie je poškodený. #Minimálna trvanlivosť do: viď okraj viečka |
| Výrobca | HiPP GmbH&Co. Vertrieb KG |
| Adresa výrobcu | Georg-Hipp-Straße 7, 85276 Pfaffenhofen an der Ilm |
| Možnosť kontaktu | information@hipp.de |
| Výživové hodnoty na | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 70 kcal / 294 kJ |
| Tuky v g | 2,8 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny v g | 0,8 g |
| Sacharidy v g | 7,6 g |
| - z toho cukry v g | 0,9 g |
| Bielkoviny v g | 3,2 g |
| Soľ v g | 0,1 g |
| Zloženie | Denná dávka* | % odporúčanej dennej dávky** |
|---|---|---|
| Jod | 35.2 µg | 50% |
| Výživové hodnoty | ||